Pro krásu. Pro zdraví. Pro Vás.
arrows
Pod stromeček darujte péči o krásu a zdraví

Vánoce se kvapem blíží a vy už jistě řešíte, co letos nadělíte svým blízkým. Pokud rádi pečují o svou krásu a zdraví, zaručeně jim uděláte radost vánočním voucherem od nás.

Jak se zbavit jemných vrásek a pigmentových skvrn

Přechod mezi podzimem a zimou patří mezi méně oblíbená období roku. Sluníčka je málo, obloha je uplakaná a na náladě nepřidá ani pomalu se plížící předvánoční shon. Připravili jsme pro vás přehled ošetření, díky kterým vaše pleť získá mladší a zářivější vzhled.

Seznamte se s naší novou lékařkou, MUDr. Lenkou Kulmanovou

MUDr. Lenka Kulmanová nedávno posílila tým lékařek SKIN CARE Liberec. Jejím hlavním oborem je dermatologie, které se věnuje i u nás. Setkáte se s ní při kontrole znamének, estetických zákrocích a jemných laserových ošetřeních v obličeji. Zeptali jsme se jí na její názor na estetickou medicínu a její životní postoj, který promítá i do péče o vás.

Vyčerpejte příspěvky zdravotních pojišťoven na kontrolu znamének

I v roce 2017 většina zdravotních pojišťoven v rámci svých preventivních programů přispívá na kontrolu znamének. Pokud jste svůj příspěvek zatím nevyčerpali, máte ještě několik týdnů možnost jej využít. Zde najdete aktuální přehled příspěvků všech zdravotních pojišťoven v České republice.

Více>

Budete mít po botoxu nehybný obličej?

Vyhlazení vrásek botoxem už není jen výsadou celebrit. I u nás se stalo oblíbenou metodou pro zjemnění známek stárnutí. Přesto, že se o botoxu mluví a píše, je několik mýtů, které se o něm stále tradují. Které to jsou a co je na nich pravdy?

Fyzioterapeut Mgr. Denis Danilov představuje podiatrickou péči

Mgr. Denis Danilov během své fyzioterapeutické praxe již pomohl stovkám klientů s problémy pohybového aparátu. Jednou z oblastí, na které se specializuje, je podiatrie. Zabývá se problémy nohou, jejich diagnostikou, řešením a prevencí. Od září 2017 nově podiatrickou péči poskytuje i klientům SKIN CARE Liberec.

Pochlubte se krásnými nohami v letních sandálkách

Dopřejte si naši letní péči o vaše nohy. Odejdete od nás se sametově hebkou kůží, pečlivě upravenými nehty a příjemně odpočatí. Do konce srpna s letní slevou 33 %.

Více >

Dopřejte si skvělou péči o zdraví a krásu s 20% - 33% slevou

I během letošního léta se u nás můžete těšit na vaše oblíbené letní akce! Připravujeme pro vás speciální balíčky služeb s 20% - 33% letní slevou.

Více >

Jak si užít sluníčko s minimálním rizikem?

Konečně je tady léto, období, kterého se obzvláště milovníci do karamelova opálené kůže nemohli dočkat. Jak si letní slunce užít naplno a neublížit si? Připravili jsme pro vás ty nejlepší tipy, díky kterým bude vaše kůže krásná a zdravá.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím