Pro krásu. Pro zdraví. Pro Vás.
arrows
Budete mít po botoxu nehybný obličej?

Vyhlazení vrásek botoxem už není jen výsadou celebrit. I u nás se stalo oblíbenou metodou pro zjemnění známek stárnutí. Přesto, že se o botoxu mluví a píše, je několik mýtů, které se o něm stále tradují. Které to jsou a co je na nich pravdy?

Fyzioterapeut Mgr. Denis Danilov představuje podiatrickou péči

Mgr. Denis Danilov během své fyzioterapeutické praxe již pomohl stovkám klientů s problémy pohybového aparátu. Jednou z oblastí, na které se specializuje, je podiatrie. Zabývá se problémy nohou, jejich diagnostikou, řešením a prevencí. Od září 2017 nově podiatrickou péči poskytuje i klientům SKIN CARE Liberec.

Jak se můžete zbavit tukových polštářků šetrně a pohodlně

Jíte zdravě, vyhýbáte se sladkému, potíte se v posilovně, a přesto vaše tukové polštářky tvrdohlavě odolávají. Možná si říkáte, že se na to můžete vykašlat, a že se s tím zkrátka musíte smířit. V hlavě vám ale hlodá červík pochybností. Stojí za to vzdát se a hodit za hlavu všechno dosavadní úsilí? Vždyť už zbývá jen pár malých polštářků. Jak se jich ale zbavit?

Pochlubte se krásnými nohami v letních sandálkách

Dopřejte si naši letní péči o vaše nohy. Odejdete od nás se sametově hebkou kůží, pečlivě upravenými nehty a příjemně odpočatí. Do konce srpna s letní slevou 33 %.

Více >

Dopřejte si skvělou péči o zdraví a krásu s 20% - 33% slevou

I během letošního léta se u nás můžete těšit na vaše oblíbené letní akce! Připravujeme pro vás speciální balíčky služeb s 20% - 33% letní slevou.

Více >

Jak si užít sluníčko s minimálním rizikem?

Konečně je tady léto, období, kterého se obzvláště milovníci do karamelova opálené kůže nemohli dočkat. Jak si letní slunce užít naplno a neublížit si? Připravili jsme pro vás ty nejlepší tipy, díky kterým bude vaše kůže krásná a zdravá.

Propotíte během chvilky tričko nebo máte celý den vlhké dlaně a ponožky, i když venku nejsou vysoké letní teploty? Pravděpodobné trpíte hyperhidrózou – nadměrným pocením.

Vše, co je dobré vědět o bradavicích

Když se řekne „bradavice“, mnozí z nás si představí čarodějnici z pohádky s velikou bradavicí na nose. Bradavice ale bohužel neexistují jen v pohádkách, a dokáží nás pěkně potrápit. Nejen, že jsou velmi nevzhledné, ale přináší s sebou i celou řadu dalších komplikací. 

Dopravní omezení v Klostermannově ulici

Milí klienti, pokud se k nám chystáte autem, tak neparkujte jako obvykle v Klostermannově ulici! Na celém úseku placeného parkování je dočasně umístěna značka zákaz zastavení.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím