Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows
Odpoledne pro vaši krásu 19. června 2019

Již podruhé vás zveme na Den otevřených dveří k nám do SKIN CARE Liberec. Tentokrát jej věnujeme tématu anti-aging a tomu, co můžete udělat pro svou pleť, aby lépe odolávala známkám stárnutí. S našimi partnery jsme pro vás připravili pestrý program a lahodné občerstvení. Čeká na vás také dárek a možnost zúčastnit se slosování o hloubkovou hydrataci pleti metodou SkinBooster. Na akci rádi uvítáme i vaše kamarádky. Více informací najdete v naší pozvánce.

Co od ní můžete očekávat a jak z ní vytěžíte co nejvíce?

Možná již nějaký čas uvažujete o vylepšení svého vzhledu a na vlastní pěst sháníte informace o tom, jaký zákrok je pro vás ideální. Internet a kamarádky jsou pro začátek jejich skvělý zdroj, díky kterému získáte základní představu a tolik cenná osobní doporučení. Když se ale již rozhodujete navážno, nic se nevyrovná nezávazné osobní konzultaci s lékařem, který se specializuje na oblast, o kterou se zajímáte.

3 kroky pro účinnou prevenci

Za posledních 20 let se v České republice více než zdvojnásobil počet pacientů, u kterých lékaři každoročně odhalí zhoubný melanom. Jen v roce 2016 jich bylo 2 609 a 472 jich na toto závažné onkologické onemocnění zemřelo*). Ačkoliv se melanom nejčastěji objevuje ve věkové skupině nad 45 let, nevyhýbá se ani dvacátníkům a třicátníkům.

Hloubková hydratace pleti kyselinou hyaluronovou

Dostatečná hydratace pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť, který ji chrání před předčasným a rychlým stárnutím. Pravidelné používání kosmetických přípravků s hydratačním účinkem ale někdy nepřináší efekt, po kterém toužíte. Díky velikosti molekul účinných látek totiž působí převážně na povrchu kůže. Metoda SkinBooster oproti tomu působí hloubkově a zevnitř.

​Vyhlazení mimických vrásek s akční slevou 13 %

Zveme vás na již tradiční akci JARNÍ ‚‚B‘‘ PARTY, během které vyhladíme vaše vrásky za zvýhodněnou cenu. Poslední květnový týden od 27. 5. do 31. 5. 2019 se vám bude věnovat tým našich zkušených lékařek. Díky akční slevě ušetříte 13 % z ceny jedné jednotky účinné látky.

Vaše znaménka vyšetříme se slevou 500 Kč
Již tradičně se připojujeme k celosvětové akci ‚‚Melanoma Day‘‘, která upozorňuje na závažnou problematiku zhoubného nádoru kůže. A opět již tradičně jeden den protahujeme na celý týden. 
8 kroků, které vám pomohou probudit vaši krásu ze zimního spánku
​Po dlouhé zimě konečně přichází jaro. První kvítka a prodlužující se dny neomylně ohlašují to krásné období, kdy se vše probouzí do nového života po zimním útlumu. A také nastává čas pro velkou jarní inventuru péče o pleť. Jak na ni? Shrnuli jsme pro vás pár základních kroků, které vaší unavené pokožce dodají šťávu.
Za účinnou kombinaci ošetření zaplatíte o 22 % méně
Akné v dospělosti občas potrápí většinu žen i mužů. Jeho výskyt je spojen s hormonální nerovnováhou, která může nastat v jakémkoliv věku. Ať je vám kolik je, akné je vždy velmi nepříjemné. Pro jeho efektivní léčbu jsme pro vás připravili výhodný balíček ošetření.
Mějte svá znaménka pod kontrolou s podporou zdravotních pojišťoven
Pravidelná kontrola znamének je jedním ze dvou pilířů prevence rakoviny kůže. Obzvláště dnes, kdy každý rok v České republice přibude téměř 2 500*) nemocných a 450*) jich na tuto zákeřnou nemoc zemře, je její včasné odhalení velmi důležité. Pokud je melanom zachycen ve svém počátečním stádiu, je vaše šance na přežití téměř 100%. Proto preventivní vyšetření znamének nepodceňujte a vedle pravidelné samokontroly se jednou ročně svěřte do rukou dermatologa. Na úhradu vyšetření můžete využít příspěvek vaší zdravotní pojišťovny.
K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ