arrows
Navštivte nás bez obav, dbáme na vaše bezpečí

Po krátké přestávce se vracíme. Jsme tu opět pro vás, v upraveném režimu a s hlubokým respektem k současné situaci. Budeme se vám věnovat každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin. Vaše zdraví a zdraví našich lékařek, sester i recepčních je pro nás na prvním místě. Zpřísnili jsme proto všechna běžná hygienická opatření. Moc vás prosíme o ohleduplnost a respektování podmínek ošetření u nás.

Dodržujte tyto 4 zásady a budete se cítit lépe

Lidské tělo má od přírody tu zázračnou moc udržovat se samo v rovnováze i vyléčit se z nemoci. S tím mu pomáhá lymfatický systém, který je zodpovědný za čištění organismu od odpadních látek a škodlivin z okolního prostředí. Když lymfa neproudí tak, jak by měla, brzy to pocítíte na svém zdraví i vzhledu.

Novinka ve SKIN CARE Liberec

Operace očních víček (blefaroplastika) patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším zákrokům plastické chirurgie v České republice. Vyhledávají ji ženy a také muži z estetických, ale i zdravotních důvodů. Zákrok je oblíbený pro svou nenáročnost, krátkou rekonvalescenci a dlouhodobý efekt. Nyní můžete úpravu svých víček svěřit také do rukou našeho lékařského týmu.

V sobotu 22. 2. 2020 jsme tu pro vás

Pokud nemáte čas zaskočit  k nám během týdne, využijte sobotní termín 22. února 2020. Podstoupit můžete vaše nejoblíbenější zákroky pro vyhlazení vrásek, operaci horních víček nebo chirurgické odstranění znamének a výrůstků na kůži.

Mějte svá znaménka pod kontrolou s podporou zdravotních pojišťoven

Pravidelná kontrola znamének je jedním ze dvou pilířů prevence rakoviny kůže. Obzvláště dnes, kdy každý rok v České republice přibude téměř 2 500*) nemocných a 450*) jich na tuto zákeřnou nemoc zemře, je její včasné odhalení velmi důležité. Pokud je melanom zachycen ve svém počátečním stádiu, je vaše šance na přežití téměř 100%. Proto preventivní vyšetření znamének nepodceňujte a vedle pravidelné samokontroly se jednou ročně svěřte do rukou dermatologa. Na úhradu vyšetření můžete využít příspěvek vaší zdravotní pojišťovny.

Novinka pro zjemnění jizev

Mikrojehličkování (microneedling) je velmi populární metodou pro miniinvazivní omlazení pleti. Říká se mu také kolagenová indukční terapie, protože jeho působení podporuje zvýšenou tvorbu kolagenu. V estetické dermatologii se využívá pro vyrovnávání barevného tónu pleti, zmenšování rozšířených pórů a vyhlazování vrásek a jizev.

Terapie, která umí zpomalit čas

Napadlo vás někdy, že recept na omlazení pleti se může ukrývat ve vaší vlastní krvi? V její tekuté složce jsou obsažené bílkoviny, minerály, enzymy a cenné růstové faktory, které působí až zázračně na podporu tvorby kolagenu a spouští přirozený regenerační proces. V estetické dermatologii se proto využívá pro hloubkovou hydrataci a výživu unavené pleti. Pomáhá vyhladit jemné vrásky a pokožce navrací zářivý vzhled.

Vánoční provozní doba

Také my se chystáme o Vánocích odpočívat a omezujeme naši provozní dobu. Podívejte se, kdy nás mezi svátky zastihnete.

Vánoční vouchery v prodeji

Už je tu zase. To krásné období plné těšení na vánoční čas strávený s těmi nejdražšími. Letos vám ho nemusí kazit ani usilovné přemýšlení o dárcích, které udělají radost těm, kteří všechno mají a podle vlastních slov nic nepotřebují. S vánočním voucherem na péči od nás jim darujete zdraví a krásu, a především dobrý pocit. Potěší dámy i pány, z naší široké palety služeb si vybere každý.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ