Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows
Tyto metody vám uleví od nepříjemných projevů aktivního zánětu

Akné je jedno z nejrozšířenějších kožních onemocnění, které trápí dospívající děti i dospělé. Obzvláště období, kdy je zánět aktivní, je velmi nepříjemné a bolestivé. Naštěstí dnes existují možnosti, jak pokožku zklidnit a urychlit její hojení. Tyto moderní metody vám přinesou úlevu a pomůžou s prevencí hlubokých jizev.

Jak je to doopravdy s prevencí a léčbou akné?

Téměř každý se někdy v životě potýkal s bolestivými a nehezky vypadajícími pupínky, způsobenými akné. Dokáží potrápit děti v pubertálním věku i dospělé a zbavit se jich bez následků není úplně jednoduché. Bohužel mezi lidmi koluje spousta mýtů, které léčbu jen prodlužují nebo dokonce akné zhoršují. Sepsali jsme pro vás ty nejrozšířenější.

Rozhovor s MUDr. Lenkou Kulmanovou o akné a možnostech jeho léčby

Trápí vás akné? Nejste v tom sami. Ve svém životě se s ním setká až 95 % lidí. Poprvé se nejčastěji objeví v pubertě. Velké množství mužů a žen se ale s tímto nepříjemným problémem potýkají i v dospělosti mezi 25. a 40. rokem života. Co je příčinou akné v dospělosti a jak se s ním dá bojovat? O tom jsme si povídali s paní doktorkou MUDr. Lenkou Kulmanovou, dermatoložkou působící u nás ve SKIN CARE Liberec.

Vaše vrásky vyhladíme s akční slevou 17 %

Milé dámy, vaše oblíbená ‚‚B‘‘ PARTY je opět tady. Letos jsme ji pro vás připravili o měsíc dříve, již na týden od 10. do 14. září. A proč ne opět v říjnu?

Jak si užít sluníčko s minimálním rizikem?

Konečně je tady léto, období, kterého se obzvláště milovníci do karamelova opálené kůže nemohli dočkat. Jak si letní slunce užít naplno a neublížit si? Připravili jsme pro vás ty nejlepší tipy, díky kterým bude vaše kůže krásná a zdravá.

Hydratujte svou pleť a nedejte vráskám šanci

Léto je především čas dovolených, ale také období, kdy vaše pokožka díky silnějšímu slunečnímu záření dostává pořádně zabrat. Rychleji se vysouší a je náchylná ke vzniku nových vrásek. Proto je ideální myslet v letních měsících na její hloubkovou hydrataci a regeneraci. S naší letní akcí na ošetření vlastní krevní plazmou si můžete být jistá, že váš obličej zůstane rozzářený a vyhlazený.

 

Už známe výherkyni poukazu

Na závěr včerejšího Dne otevřených dvěří jsme vylosovali klientku, která od nás získá poukaz na plazmaterapii v hodnotě 1 500 Kč. A kdo jej vyhrál?

Od 2. 7. do 13. 7. 2018 budeme mít zavřeno

Milí klienti,

i začátek letošního července je u nás ve SKIN CARE ve znamení celofiremní dovolené. Od 2. do 13. července u nás bude zavřeno. V tomto čase nás nezastihnete osobně ani na telefonu. Vaše zprávy, které nám přijdou emailem nebo prostřednictvím naší online poradny, zodpovíme co nejrychleji po našem návratu v týdnu od 16. července.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme vám krásné léto přesně podle vašich představ.

Váš tým SKIN CARE Liberec

Jak se vyhnout nákaze nehtovou plísní a její zdlouhavé léčbě

Léto už klepe na dveře a s ním nejen spousta radovánek, ale sem tam i nějaké to nebezpečí, před kterým je dobré se chránit. Jedním z nich je plíseň na nohou a nehtech. Chytit ji je snadné, zbavit se jí už tak ne. Přinášíme vám 5 jednoduchých zásad, díky kterým se tomuto suvenýru z prázdnin zaručeně vyhnete.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ