arrows
Zvýhodněný balíček pro osvěžení a hloubkovou hydrataci pleti

Aby si vaše pleť zachovala svůj svěží vzhled a hebkost na omak, potřebuje především velikou dávku hydratace. Oxygenová terapie Linda Meredith v sobě kombinuje blahodárné účinky kyslíku a působení séra s vysokou koncentrací těch nejúčinnějších látek. Kromě hloubkové hydratace pleť také regeneruje a oddaluje známky jejího stárnutí.

Luxusní péče pro vaši pleť a nohy

Estetická a laserová medicína dokáží divy, ale zdaleka nenahradí pravidelnou péči, která je pro vaši krásu a zdraví to nejdůležitější. Proto pro vás otevíráme nový salon krásy, kde si můžete dopřát luxusní kosmetiku a SPA pedikúru, odpočinout si a užít si čas jen pro sebe.

Hloubkové čištění a neinvazivní zpevnění ochablé pleti s letní slevou

Také letos v létě jsme pro vás připravili balíčky oblíbených ošetření za speciální cenu. Tentokrát jsme se zaměřili na neinvazivní zákroky, které můžete bez jakýchkoliv komplikací podstoupit v letním období. Akční ceny jsou platné do konce srpna 2020.

Vracíme se k obvyklé provozní době

Od 1. června 2020 se vracíme k naší obvyklé provozní době. Zastihnete nás každý všední den od 8:00 do 17:00 hodin

Laserové zákroky, které podtrhnout vaši přirozenou krásu

Někdy stačí změnit jen malý detail, abyste se cítila a vypadala mnohem lépe. Obzvláště to platí pro drobné nedokonalosti na kůži, které v létě neschováte pod oblečení. A právě na ty jsou zaměřeny laserové zákroky, které si s nimi během chvilky poradí.

Poradíme vám zdarma

Víte, co vás trápí, ale nevíte, které řešení by pro vás bylo ideální? Nemusíte si s tím lámat hlavu, od toho jsme tu my. Kromě běžných osobních konzultací vám nyní nabízíme také možnost zkonzultovat váš problém prostřednictvím video hovoru s naší lékařkou.

Poukazy končící v březnu a dubnu můžete čerpat až do konce června

Pokud jste u nás nestihli vyčerpat svůj dárkový poukaz s platností do března nebo dubna, máme pro vás dobrou zprávu. Jejich platnost prodlužujeme až do konce letošního června. Objednat se můžete již nyní, jsme tu pro vás každý všední den od 8:00 do 16:00 hod.

Navštivte nás bez obav, dbáme na vaše bezpečí

Po krátké přestávce se vracíme. Jsme tu opět pro vás, v upraveném režimu a s hlubokým respektem k současné situaci. Budeme se vám věnovat každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin. Vaše zdraví a zdraví našich lékařek, sester i recepčních je pro nás na prvním místě. Zpřísnili jsme proto všechna běžná hygienická opatření. Moc vás prosíme o ohleduplnost a respektování podmínek ošetření u nás.

Dodržujte tyto 4 zásady a budete se cítit lépe

Lidské tělo má od přírody tu zázračnou moc udržovat se samo v rovnováze i vyléčit se z nemoci. S tím mu pomáhá lymfatický systém, který je zodpovědný za čištění organismu od odpadních látek a škodlivin z okolního prostředí. Když lymfa neproudí tak, jak by měla, brzy to pocítíte na svém zdraví i vzhledu.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ