Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows
Vánoční vouchery v prodeji

Už je tu zase. To krásné období plné těšení na vánoční čas strávený s těmi nejdražšími. Letos vám ho nemusí kazit ani usilovné přemýšlení o dárcích, které udělají radost těm, kteří všechno mají a podle vlastních slov nic nepotřebují. S vánočním voucherem na péči od nás jim darujete zdraví a krásu, a především dobrý pocit. Potěší dámy i pány, z naší široké palety služeb si vybere každý.

Lifting a omlazení v jednom

Niťový lifting APTOS je pro svou šetrnost a efekt čím dál oblíbenější metodou pro napnutí a zpevnění ochablých tkání v obličeji. Na rozdíl od klasického chirurgického faceliftingu při něm nepoužíváme skalpel a zůstávají po něm jen sotva viditelné jizvy. Letošní novinka, limitovaná edice APTOS Visage Excellence, je první a jediná nit na světě, která obsahuje kyselinu hyaluronovou. Nyní můžete její výhody vyzkoušet i u nás ve SKIN CARE Liberec.

Akční cena v říjnu –500 Kč

Život s akné není jednoduchý, ať už se s ním setkáte v pubertě nebo v dospělosti. I když se zánět podaří vyléčit a přestanou vás obtěžovat bolestivé hnisavé pupínky, může nastat nové trápení s jeho následky – jizvami a fialovými nebo červenými pigmentacemi. Na měsíc říjen jsme pro vás připravili akci na ošetření celého obličeje frakčním laserem. Pomůže zahladit stopy po akné a nastartuje tvorbu nové zdravé tkáně.

Nová komfortní péče pro ženy a dívky od 15 let

Vyslyšeli jsme vaše přání a během září pro vás otevíráme gynekologickou ambulanci! O zdraví vašich ženských pokladů se bude starat paní doktorka MUDr. Petra Mrázková Líbalová. Na podzim do našeho týmu přibude další lékařka gynekoložka, díky které vám budeme moci nabídnout více volných termínů.

Podzimní péče, která vás rozzáří

Prázdniny jsou oficiálně za námi a o své slovo se pomalu ale jistě hlásí podzim. Vaše pleť má nyní jen pár měsíců na to, aby zregenerovala po letním náporu slunce a připravila se na mrazivé zimní teploty. Využijte tento čas a věnujte jí péči, díky které bude opět zářit.

Dopřejte si rozkoš, která zlepšuje náladu i zdraví

Pravidelné orgasmy jsou lepší než plná hrst vitamínů, sklenička vína a psychoterapie dohromady. Nejen, že mají skvělý účinek na váš vztah s partnerem, ale doslova dokáží zlepšovat zdraví a prodlužovat život. Kvůli těmto 5 výhodám orgasmu byste se sexu neměla vyhýbat, i když vás dnes večer bolí hlava.

Dopřejte si péči o pleť s letní slevou až 25 %

Léto je tady a s ním i letní slevy na ošetření, díky kterým bude vaše pleť jen zářit. Pro hloubkové čištění pleti vyzkoušejte laserový peeling s karbonovou maskou. Jehličková radiofrekvence vaši pleť napne a vyhladí. SkinBooster zajistí hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci, které obzvláště nyní v horkém počasí není nikdy dost.

Rozhovor pro časopis SPORT PARK MAG

Zanedlouho to budou 3 roky od chvíle, kdy jsme pro vás otevřeli nový SKIN CARE Liberec, jaký jej znáte dnes. Naše dvě spolumajitelky Xenie Kučerová a Dita Vodrážková se u této příležitosti rozpovídaly pro časopis SPORT PARK MAG. V rozhovoru se dočtete, jak se nám daří, ale také o tom, jaké to je, když se spolu dvě kamarádky rozhodnou podnikat. Přinášíme vám celý přepis rozhovoru.

Od 27. 5. do 30. 11. 2019 neprojedete mezi ulicemi Husova a Masarykova

V Liberci se letní uzavírky a opravy silnic již staly téměř tradicí. Letos došlo i na Klostermannovu ulici, kde sídlíme. Od 27. května do 31. listopadu bude zcela uzavřena v celé své délce od Husovy až po Masarykovu třídu. Počítejte s tím prosím při své cestě k nám a udělejte si dostatečnou časovou rezervu.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ