arrows
Stačí vám jen 30 minut

Zkuste se zeptat některé ze svých kamarádek, určitě vás překvapí, kolik z nich bojuje s žilkami na nohou nebo obličeji. Přitom je řešení jednoduché a téměř bezbolestné. Jak na to?

V pátek 2. 7. nás nezastihnete

V pátek 2. 7. 2021 je u nás z důvodu odstávky elektřiny zavřeno. Po celý den nás nezastihnete ani na telefonu. Opět tu pro vás budeme po svátcích, ve středu 7. července.

Připravte své zdraví na zimu

Vitamin C je silný antioxidant, který je nezbytný pro zdravé fungování organismu a pro posilování imunity. Lidské tělo si jej neumí vyrobit samo, proto jej přijímáme z potravy nebo v podobě potravinových doplňků. Pro zajištění potřebného množství jsou ale tyto cesty často nedostatečné. Efektivním řešením je vitaminová terapie, při které se vysoké dávky vitamínu C aplikují prostřednictvím infuze.

 

Jak si užít sluníčko s minimálním rizikem?

Konečně je tady léto, období, kterého se obzvláště milovníci do karamelova opálené kůže nemohli dočkat. Jak si letní slunce užít naplno a neublížit si? Připravili jsme pro vás ty nejlepší tipy, díky kterým bude vaše kůže krásná a zdravá.

Hloubková hydratace a vzpruha pro stárnoucí pleť

Kdybyste se nás zeptali, bez čeho se vaše pokožka rozhodně neobejde, aby byla stále krásná a šťavnatá, odpovíme hydratace. Je důležitá celoročně a v letních měsících ještě více. Proto jsme pro vás na letošní léto připravili speciální akční balíček hloubkového hydratačního ošetření. 

Jsme tu pro vás i po 1. březnu

I v době koronavirových opatření jsme tu pro vás bez omezení. Navštivte nás bez obav, dodržujeme veškerá doporučená opatření. Můžete k nám cestovat také mezi okresy. Nové nařízení se na nás nevztahuje.

Příspěvky zdravotních pojišťoven

Také v roce 2021 zdravotní pojišťovny přispívají na preventivní kontrolu znamének. Většinu z nich můžete čerpat u nás ve SKIN CARE Liberec. Znaménka vám vyšetří naše zkušené dermatoložky s pomocí celotělového robotického dermatoskopu FotoFinder.

Využijte u nás své zaměstnanecké benefity

Také v roce 2021 můžete na péči ve SKIN CARE Liberec využívat zaměstnanecké benefity Benefit Plus, Edenred a Sodexo. Nově přijímáme pouze platební karty.

Pečuj s námi o zdraví a krásu

Neustále rozšiřujeme naše služby a do týmu nám přibyly nové lékařky. Proto hledáme také novou kolegyni na pozici zdravotní sestry. Pokud hledáš práci na plný úvazek a láká tě obor estetické medicíny, rádi tě poznáme blíže.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ