Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows
Pusinkové pondělí ve SKIN CARE pro vaše sexy rty

Pondělí 5. března je u nás ve znamení sexy plných a souměrných rtů, kterým žádný muž neodolá. Speciálně v tento den si od nás kromě rtů svých snů odnesete i luxusní sérum na rty od švýcarské společnosti TEOXANE RHA® lip'sculpt v hodnotě 418 Kč.

Připravte si plán na zimu a jaro, abyste byla v létě krásná

Během zimy a jara je vaše kůže schovaná v oblečení a sluneční paprsky nejsou tak silné. Proto je ideální naplánovat si zákroky, po kterých je důležité chránit kůži před sluncem. Které to jsou?

Příspěvky zdravotních pojišťoven pro vaše zdraví

Stejně jako každý rok i letos zdravotní pojišťovny v rámci svých preventivních programů finančně podporují vyšetření znamének. Jakou částkou vám přispěje vaše zdravotní pojišťovna najdete v přehledu, který jsme pro vás připravili. Novinkou je příspěvek Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra, který můžete letos čerpat v jakémkoliv zdravotnickém zařízení.

Od ​její ​ceny, ​přes ​průběh ​ošetření, až ​po ​možné ​komplikace…

Sníte o plnějších a rovnoměrnějších rtech, než vám nadělila příroda? Dnes již velmi rozšířená metoda aplikace výplní vám váš sen může jednoduše splnit. Je rychlá, minimálně invazivní a efekt se dostaví téměř okamžitě. Než se pro ni ale rozhodnete, měla byste vědět, co od ní očekávat. MUDr. Xenie Kučerová pro vás připravila seznam toho nejdůležitějšího.

Pečovat o vás budeme i mezi svátky

Stejně jako v minulém roce, i letos o vás budeme pečovat také mezi vánočními svátky. Připravili jsme pro vás přehled, kdy nás zastihnete:

Pod stromeček darujte péči o krásu a zdraví

Vánoce se kvapem blíží a vy už jistě řešíte, co letos nadělíte svým blízkým. Pokud rádi pečují o svou krásu a zdraví, zaručeně jim uděláte radost vánočním voucherem od nás.

Jak se zbavit jemných vrásek a pigmentových skvrn

Přechod mezi podzimem a zimou patří mezi méně oblíbená období roku. Sluníčka je málo, obloha je uplakaná a na náladě nepřidá ani pomalu se plížící předvánoční shon. Připravili jsme pro vás přehled ošetření, díky kterým vaše pleť získá mladší a zářivější vzhled.

Seznamte se s naší novou lékařkou, MUDr. Lenkou Kulmanovou

MUDr. Lenka Kulmanová nedávno posílila tým lékařek SKIN CARE Liberec. Jejím hlavním oborem je dermatologie, které se věnuje i u nás. Setkáte se s ní při kontrole znamének, estetických zákrocích a jemných laserových ošetřeních v obličeji. Zeptali jsme se jí na její názor na estetickou medicínu a její životní postoj, který promítá i do péče o vás.

Vyčerpejte příspěvky zdravotních pojišťoven na kontrolu znamének

I v roce 2017 většina zdravotních pojišťoven v rámci svých preventivních programů přispívá na kontrolu znamének. Pokud jste svůj příspěvek zatím nevyčerpali, máte ještě několik týdnů možnost jej využít. Zde najdete aktuální přehled příspěvků všech zdravotních pojišťoven v České republice.

Více>

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím