Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows
Šetrně a s nízkým rizikem vzniku jizev

Nechat si potetovat kůži bylo dříve rozhodnutím na celý život. Dnes už to ale neplatí. Své tetování si můžete nechat zcela odstranit, zmenšit nebo zesvětlit. Náš nový lékařský laser SPECTRA Lutronic si poradí s jakýmkoliv tetováním kdekoliv na vašem těle.

Pro hloubkově vyčištěnou, barevně sjednocenou a rozzářenou pleť

Laserový peeling je neinvazivní metoda pro hloubkové čištění, která vaši pokožku zanechá hladší, barevně sjednocenou a rozzářenou. Říká se mu také hollywoodský peeling, protože si jej oblíbily filmové hvězdy jako přípravu na svou chůzi po červeném koberci. I když se právě nechystáte na červený koberec, laserový peeling může být vaším pomocníkem při jakékoliv příležitosti, kdy chcete vypadat perfektně.

Rozšiřujeme náš tým pro péči o krásu a zdraví našich klientek a klientů

V letošním roce jedeme na dobré vlně. Přibyla nám spousta nových klientek a klientů, rozšířili jsme náš tým a nabídku služeb a brzy se rozšíříme i do dalšího patra v naší krásné vile v centru Liberce. Proto teď hledáme tebe, posilu do naší party zdravotních sester SKIN CARE Liberec.

Vyzkoušejte výplně na bázi kyseliny hyaluronové

O tématu stárnutí ženských pohlavních orgánů se nemluví moc nahlas. Předsi jen se týká nejintimnější části našeho těla. Podle nás by se ale o něm mluvit mělo. Poševní atrofie a ztráta objemu velkých stydkých pysků totiž potká většinu žen už po třicítce. A není to jen estetický, ale i funkční problém, který může hodně znepříjemnit sexuální prožitek a poznamenat naše sebevědomí.

Využijte balíček 5+1 epilace ZDARMA

Představte si ten pocit svobody, když se zbavíte neustálé potřeby holení, vytrhávání nebo voskování chloupků na obličeji a těle. Vedou k němu dvě cesty. S chloupky se smířit a neřešit je nebo se jich zbavit jednou provždy. Protože v našich končinách hladkou kůži bez chloupků ještě stále považujeme za ideál krásy a součást osobní hygieny, doporučujeme vám druhou variantu. A máme pro vás řešení v podobě laserové epilace. Dáme ruku do ohně za to, že dnes neexistuje lepší metoda pro trvalou redukci růstu chloupků.

 

Tyto metody vám uleví od nepříjemných projevů aktivního zánětu

Akné je jedno z nejrozšířenějších kožních onemocnění, které trápí dospívající děti i dospělé. Obzvláště období, kdy je zánět aktivní, je velmi nepříjemné a bolestivé. Naštěstí dnes existují možnosti, jak pokožku zklidnit a urychlit její hojení. Tyto moderní metody vám přinesou úlevu a pomůžou s prevencí hlubokých jizev.

Jak je to doopravdy s prevencí a léčbou akné?

Téměř každý se někdy v životě potýkal s bolestivými a nehezky vypadajícími pupínky, způsobenými akné. Dokáží potrápit děti v pubertálním věku i dospělé a zbavit se jich bez následků není úplně jednoduché. Bohužel mezi lidmi koluje spousta mýtů, které léčbu jen prodlužují nebo dokonce akné zhoršují. Sepsali jsme pro vás ty nejrozšířenější.

Rozhovor s MUDr. Lenkou Kulmanovou o akné a možnostech jeho léčby

Trápí vás akné? Nejste v tom sami. Ve svém životě se s ním setká až 95 % lidí. Poprvé se nejčastěji objeví v pubertě. Velké množství mužů a žen se ale s tímto nepříjemným problémem potýkají i v dospělosti mezi 25. a 40. rokem života. Co je příčinou akné v dospělosti a jak se s ním dá bojovat? O tom jsme si povídali s paní doktorkou MUDr. Lenkou Kulmanovou, dermatoložkou působící u nás ve SKIN CARE Liberec.

Vaše vrásky vyhladíme s akční slevou 17 %

Milé dámy, vaše oblíbená ‚‚B‘‘ PARTY je opět tady. Letos jsme ji pro vás připravili o měsíc dříve, již na týden od 10. do 14. září. A proč ne opět v říjnu?

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ