arrows
Jsme tu pro vás i po 1. březnu

I v době koronavirových opatření jsme tu pro vás bez omezení. Navštivte nás bez obav, dodržujeme veškerá doporučená opatření. Můžete k nám cestovat také mezi okresy. Nové nařízení se na nás nevztahuje.

Nový dočasný vchod

Od pátku 19. února do poloviny března u nás probíhá rekonstrukce podlahy na recepci. Během této doby není možné používat náš vchod, k dispozici je vám hlavní vstup do budovy přes schody přímo proti bráně.

 

 

Příspěvky zdravotních pojišťoven

Také v roce 2021 zdravotní pojišťovny přispívají na preventivní kontrolu znamének. Většinu z nich můžete čerpat u nás ve SKIN CARE Liberec. Znaménka vám vyšetří naše zkušené dermatoložky s pomocí celotělového robotického dermatoskopu FotoFinder.

Využijte u nás své zaměstnanecké benefity

Také v roce 2021 můžete na péči ve SKIN CARE Liberec využívat zaměstnanecké benefity Benefit Plus, Edenred a Sodexo. Nově přijímáme pouze platební karty.

Sváteční provozní doba

Také během letošních Vánoc pro vás máme otevřeno ve speciálním svátečním režimu.

Darujte hýčkání, krásu a zdraví v obálce

Pro letošní Vánoce jsme přichystali 3 nové třpytivé vouchery, které vykouzlí vašim milým úsměv na tváři.

Vánoční vouchery na služby laserové a estetické medicíny nebo na hýčkající kosmetiku Linda Meredith a pedikúru Margaret Dabbs můžete objednat online z pohodlí a bezpečí vašeho domova.

Terapie, která umí zpomalit čas

Napadlo vás někdy, že recept na omlazení pleti se může ukrývat ve vaší vlastní krvi? V její tekuté složce jsou obsažené bílkoviny, minerály, enzymy a cenné růstové faktory, které působí až zázračně na podporu tvorby kolagenu a spouští přirozený regenerační proces. V estetické dermatologii se proto využívá pro hloubkovou hydrataci a výživu unavené pleti. Pomáhá vyhladit jemné vrásky a pokožce navrací zářivý vzhled.

Zvýhodněný balíček pro osvěžení a hloubkovou hydrataci pleti

Aby si vaše pleť zachovala svůj svěží vzhled a hebkost na omak, potřebuje především velikou dávku hydratace. Oxygenová terapie Linda Meredith v sobě kombinuje blahodárné účinky kyslíku a působení séra s vysokou koncentrací těch nejúčinnějších látek. Kromě hloubkové hydratace pleť také regeneruje a oddaluje známky jejího stárnutí.

Luxusní péče pro vaši pleť a nohy

Estetická a laserová medicína dokáží divy, ale zdaleka nenahradí pravidelnou péči, která je pro vaši krásu a zdraví to nejdůležitější. Proto pro vás otevíráme nový salon krásy, kde si můžete dopřát luxusní kosmetiku a SPA pedikúru, odpočinout si a užít si čas jen pro sebe.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ