Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows
Jak postupovat při samovyšetření znamének

Rakovina kůže patří k nejzákeřnějším nádorovým onemocněním s vysokou mírou úmrtnosti, pokud se na ni přijde pozdě. Její včasné odhalení přitom není nic složitého. Stačí jen pravidelně kontrolovat svá znaménka a celou kůži. Šikovným pomocníkem vám může být metoda ABCDE. Je rychlá, účinná a zvládnete ji sami. S kontrolou míst, kam si nevidíte, vám může pomoci zrcátko nebo váš partner.

Nepodléhejte pověrám, mějte své zdraví pod kontrolou

Zhoubný melanom je jednou z nejzávažnějších forem rakoviny. Bez včasného odhalení je šance na jeho vyléčení mizivá. Pověry a mýty mezi lidmi mu bohužel často brání a navíc se podepisují na jeho vzniku. Ty nejčastější jsme pro vás sepsali a uvedli na pravou míru.

 

14. - 18. května 2018 vaše znaménka zkontrolujeme se slevou 500 Kč

Také v roce 2018 v rámci týdne PROTI MELANOMU zkontrolujeme vaše znaménka robotickým digitálním dermatoskopem FotoFinder s akční slevou 500 Kč.

Přidejte se do do našeho týmu ve SKIN CARE Liberec

Našich spokojených klientů je čím dál více, a tak rozšiřujeme náš tým. Do SKIN CARE Liberec hledáme zdravotní sestru, kterou bude bavit pečovat s námi o jejich zdraví a krásu.

Akční cena aplikace pro vaše jaro bez vrásek

OBSAZENO! V týdnu od 23. do 27. dubna 2018 vám naše zkušené lékařky aplikují preparát na vyhlazení vrásek s akční slevou 17 %. Termíny se rychle plní, neváhejte s objednáním.

Kdy je vhodné o něm uvažovat a na co se připravit?

Laserové odstranění mateřských znamének a výrůstků na kůži je oblíbené pro pohodlí klienta při zákroku i hojení. Je ale vhodné také pro děti? Kdy je na místě o něm uvažovat? Odpověď není jednoznačná, záleží na typu výrůstku a věku dítěte. V každém případě se zákrok neobejde bez naprosto hladké spolupráce dítěte, rodiče a lékaře

Navyšujeme kapacitu pro estetické zákroky

Spolumajitelka a vedoucí lékařka SKIN CARE Liberec, MUDr. Xenie Kučerová, předala svou kožní ambulanci na Poštovním náměstí MUDr. Kateřině Radoušové. Od března 2018 se již naplno bude věnovat jen péči o vás u nás.

Uvolněte toxiny, zbavte se stresu, zregenerujte své tělo i mysl

Manuální lymfodrenáž je oblíbenou metodou, pomáhající při regeneraci a detoxikaci organismu. Má spoustu zdravotních benefitů a je velmi příjemná a relaxující. Které to jsou a co od ní můžete očekávat? Na to všechno jsme se zeptali naší sestřičky Magdy Černé, která se u nás manuální lymfodrenáži věnuje.

Pusinkové pondělí ve SKIN CARE pro vaše sexy rty

Pondělí 5. března je u nás ve znamení sexy plných a souměrných rtů, kterým žádný muž neodolá. Speciálně v tento den si od nás kromě rtů svých snů odnesete i luxusní sérum na rty od švýcarské společnosti TEOXANE RHA® lip'sculpt v hodnotě 418 Kč.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím