Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows
Hydratujte svou pleť a nedejte vráskám šanci

Léto je především čas dovolených, ale také období, kdy vaše pokožka díky silnějšímu slunečnímu záření dostává pořádně zabrat. Rychleji se vysouší a je náchylná ke vzniku nových vrásek. Proto je ideální myslet v letních měsících na její hloubkovou hydrataci a regeneraci. S naší letní akcí na ošetření vlastní krevní plazmou si můžete být jistá, že váš obličej zůstane rozzářený a vyhlazený.

 

Už známe výherkyni poukazu

Na závěr včerejšího Dne otevřených dvěří jsme vylosovali klientku, která od nás získá poukaz na plazmaterapii v hodnotě 1 500 Kč. A kdo jej vyhrál?

Od 2. 7. do 13. 7. 2018 budeme mít zavřeno

Milí klienti,

i začátek letošního července je u nás ve SKIN CARE ve znamení celofiremní dovolené. Od 2. do 13. července u nás bude zavřeno. V tomto čase nás nezastihnete osobně ani na telefonu. Vaše zprávy, které nám přijdou emailem nebo prostřednictvím naší online poradny, zodpovíme co nejrychleji po našem návratu v týdnu od 16. července.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme vám krásné léto přesně podle vašich představ.

Váš tým SKIN CARE Liberec

Jak se vyhnout nákaze nehtovou plísní a její zdlouhavé léčbě

Léto už klepe na dveře a s ním nejen spousta radovánek, ale sem tam i nějaké to nebezpečí, před kterým je dobré se chránit. Jedním z nich je plíseň na nohou a nehtech. Chytit ji je snadné, zbavit se jí už tak ne. Přinášíme vám 5 jednoduchých zásad, díky kterým se tomuto suvenýru z prázdnin zaručeně vyhnete.

Odpoledne pro vaše zdraví a krásu 20. 6. 2018 od 13:00 do 17:00

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří ve SKIN CARE Liberec. Na 20. června 2018  od 13:00 do 17:00 jsme pro vás připravili bohatý program pro vaše zdraví a krásu.

Jehličková radiofrekvence INFINI nově ve SKIN CARE Liberec

Jehličková radiofrekvence INFINI je revoluční metoda, která vám pomůže doslova omládnout o pár let. Bez použití skalpelu a cizorodých látek napne vaši povadlou pleť a postará se o vaše jemné vrásky.

Jak postupovat při samovyšetření znamének

Rakovina kůže patří k nejzákeřnějším nádorovým onemocněním s vysokou mírou úmrtnosti, pokud se na ni přijde pozdě. Její včasné odhalení přitom není nic složitého. Stačí jen pravidelně kontrolovat svá znaménka a celou kůži. Šikovným pomocníkem vám může být metoda ABCDE. Je rychlá, účinná a zvládnete ji sami. S kontrolou míst, kam si nevidíte, vám může pomoci zrcátko nebo váš partner.

Nepodléhejte pověrám, mějte své zdraví pod kontrolou

Zhoubný melanom je jednou z nejzávažnějších forem rakoviny. Bez včasného odhalení je šance na jeho vyléčení mizivá. Pověry a mýty mezi lidmi mu bohužel často brání a navíc se podepisují na jeho vzniku. Ty nejčastější jsme pro vás sepsali a uvedli na pravou míru.

 

14. - 18. května 2018 vaše znaménka zkontrolujeme se slevou 500 Kč

Také v roce 2018 v rámci týdne PROTI MELANOMU zkontrolujeme vaše znaménka robotickým digitálním dermatoskopem FotoFinder s akční slevou 500 Kč.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ