Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows
Nová komfortní péče pro ženy a dívky od 15 let

Vyslyšeli jsme vaše přání a během září pro vás otevíráme gynekologickou ambulanci! O zdraví vašich ženských pokladů se bude starat paní doktorka MUDr. Petra Mrázková Líbalová. Na podzim do našeho týmu přibude další lékařka gynekoložka, díky které vám budeme moci nabídnout více volných termínů.

Podzimní péče, která vás rozzáří

Prázdniny jsou oficiálně za námi a o své slovo se pomalu ale jistě hlásí podzim. Vaše pleť má nyní jen pár měsíců na to, aby zregenerovala po letním náporu slunce a připravila se na mrazivé zimní teploty. Využijte tento čas a věnujte jí péči, díky které bude opět zářit.

Dopřejte si rozkoš, která zlepšuje náladu i zdraví

Pravidelné orgasmy jsou lepší než plná hrst vitamínů, sklenička vína a psychoterapie dohromady. Nejen, že mají skvělý účinek na váš vztah s partnerem, ale doslova dokáží zlepšovat zdraví a prodlužovat život. Kvůli těmto 5 výhodám orgasmu byste se sexu neměla vyhýbat, i když vás dnes večer bolí hlava.

Dopřejte si péči o pleť s letní slevou až 25 %

Léto je tady a s ním i letní slevy na ošetření, díky kterým bude vaše pleť jen zářit. Pro hloubkové čištění pleti vyzkoušejte laserový peeling s karbonovou maskou. Jehličková radiofrekvence vaši pleť napne a vyhladí. SkinBooster zajistí hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci, které obzvláště nyní v horkém počasí není nikdy dost.

Rozhovor pro časopis SPORT PARK MAG

Zanedlouho to budou 3 roky od chvíle, kdy jsme pro vás otevřeli nový SKIN CARE Liberec, jaký jej znáte dnes. Naše dvě spolumajitelky Xenie Kučerová a Dita Vodrážková se u této příležitosti rozpovídaly pro časopis SPORT PARK MAG. V rozhovoru se dočtete, jak se nám daří, ale také o tom, jaké to je, když se spolu dvě kamarádky rozhodnou podnikat. Přinášíme vám celý přepis rozhovoru.

Od 27. 5. do 30. 11. 2019 neprojedete mezi ulicemi Husova a Masarykova

V Liberci se letní uzavírky a opravy silnic již staly téměř tradicí. Letos došlo i na Klostermannovu ulici, kde sídlíme. Od 27. května do 31. listopadu bude zcela uzavřena v celé své délce od Husovy až po Masarykovu třídu. Počítejte s tím prosím při své cestě k nám a udělejte si dostatečnou časovou rezervu.

Odpoledne pro vaši krásu 19. června 2019

Již podruhé vás zveme na Den otevřených dveří k nám do SKIN CARE Liberec. Tentokrát jej věnujeme tématu anti-aging a tomu, co můžete udělat pro svou pleť, aby lépe odolávala známkám stárnutí. S našimi partnery jsme pro vás připravili pestrý program a lahodné občerstvení. Čeká na vás také dárek a možnost zúčastnit se slosování o hloubkovou hydrataci pleti metodou SkinBooster. Na akci rádi uvítáme i vaše kamarádky. Více informací najdete v naší pozvánce.

Co od ní můžete očekávat a jak z ní vytěžíte co nejvíce?

Možná již nějaký čas uvažujete o vylepšení svého vzhledu a na vlastní pěst sháníte informace o tom, jaký zákrok je pro vás ideální. Internet a kamarádky jsou pro začátek jejich skvělý zdroj, díky kterému získáte základní představu a tolik cenná osobní doporučení. Když se ale již rozhodujete navážno, nic se nevyrovná nezávazné osobní konzultaci s lékařem, který se specializuje na oblast, o kterou se zajímáte.

3 kroky pro účinnou prevenci

Za posledních 20 let se v České republice více než zdvojnásobil počet pacientů, u kterých lékaři každoročně odhalí zhoubný melanom. Jen v roce 2016 jich bylo 2 609 a 472 jich na toto závažné onkologické onemocnění zemřelo*). Ačkoliv se melanom nejčastěji objevuje ve věkové skupině nad 45 let, nevyhýbá se ani dvacátníkům a třicátníkům.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ