arrows

Rozšiřujeme náš tým zdravotních sestřiček a hledáme novou kolegyni s úsměvem na tváři.

Sváteční provozní doba

Také během letošních Vánoc pro vás máme otevřeno ve speciálním svátečním režimu.

Darujte hýčkání, krásu a zdraví v obálce

Pro letošní Vánoce jsme přichystali 3 nové třpytivé vouchery, které vykouzlí vašim milým úsměv na tváři.

Vánoční vouchery na služby laserové a estetické medicíny nebo na hýčkající kosmetiku Linda Meredith a pedikúru Margaret Dabbs můžete objednat online z pohodlí a bezpečí vašeho domova.

Aktuální informace v souvislosti s Covid-19

SKIN CARE Liberec i v době koronavirových opatření funguje bez omezení. Do naší péče se můžete svěřit bez obav.

Terapie, která umí zpomalit čas

Napadlo vás někdy, že recept na omlazení pleti se může ukrývat ve vaší vlastní krvi? V její tekuté složce jsou obsažené bílkoviny, minerály, enzymy a cenné růstové faktory, které působí až zázračně na podporu tvorby kolagenu a spouští přirozený regenerační proces. V estetické dermatologii se proto využívá pro hloubkovou hydrataci a výživu unavené pleti. Pomáhá vyhladit jemné vrásky a pokožce navrací zářivý vzhled.

Zvýhodněný balíček pro osvěžení a hloubkovou hydrataci pleti

Aby si vaše pleť zachovala svůj svěží vzhled a hebkost na omak, potřebuje především velikou dávku hydratace. Oxygenová terapie Linda Meredith v sobě kombinuje blahodárné účinky kyslíku a působení séra s vysokou koncentrací těch nejúčinnějších látek. Kromě hloubkové hydratace pleť také regeneruje a oddaluje známky jejího stárnutí.

Luxusní péče pro vaši pleť a nohy

Estetická a laserová medicína dokáží divy, ale zdaleka nenahradí pravidelnou péči, která je pro vaši krásu a zdraví to nejdůležitější. Proto pro vás otevíráme nový salon krásy, kde si můžete dopřát luxusní kosmetiku a SPA pedikúru, odpočinout si a užít si čas jen pro sebe.

Hloubkové čištění a neinvazivní zpevnění ochablé pleti s letní slevou

Také letos v létě jsme pro vás připravili balíčky oblíbených ošetření za speciální cenu. Tentokrát jsme se zaměřili na neinvazivní zákroky, které můžete bez jakýchkoliv komplikací podstoupit v letním období. Akční ceny jsou platné do konce srpna 2020.

Vracíme se k obvyklé provozní době

Od 1. června 2020 se vracíme k naší obvyklé provozní době. Zastihnete nás každý všední den od 8:00 do 17:00 hodin

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ