arrows

Darujte svým blízkým zdraví a krásu od nás

Vánoční vouchery v prodeji, nyní i s malým dárkem navíc!


Vánoce se rychle blíží a vy přemýšíte, čím obdarovat své blízké? Marně si lámete hlavu, čím jim udělat radost, když už všechno mají? Vánoční voucher od nás je ideální dárek! Máte s ním jistotu, že nebude nikde překážet, nebude se na něj prášit, ani se nezkazí. Zdraví a krásy navíc nikdy není dost a trochu péče a rozmazlování udělá radost každému. Ženám i mužům! Pro inspiraci jsme pro vás sepsali pár tipů, které dárkové vouchery u nás kupujete nejraději. A navíc jsme pro vás připravili balíčky vzorků špičkové kosmetiky, které nyní dostanete ke každému voucheru zdarma. Získáte tak dva dárky v jednom nebo můžete udělat radost sami sobě. 

Zdraví a krása pro ženy

Zdraví a krása pro muže

Víte, že zdraví a krása vašim blízkým udělá radost, ale nejste si jistí, které ošetření by nyní nejvíce ocenili? Darujte jim voucher v jakékoliv hodnotě bez uvedení konkrétní služby a nechte výběr na nich. Platnost všech voucherů je do 31. 12. 2017. Na rozmýšlení budou mít času dost a my jim rádi poradíme!

Objednat voucher pro mé blízké

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ