arrows

Darujte svým nejbližším zdraví a krásu

Vánoční vouchery v prodeji


Už je tu zase. To krásné období plné těšení na vánoční čas strávený s těmi nejdražšími. Letos vám ho nemusí kazit ani usilovné přemýšlení o dárcích, které udělají radost těm, kteří všechno mají a podle vlastních slov nic nepotřebují. S vánočním voucherem na péči od nás jim darujete zdraví a krásu, a především dobrý pocit. Potěší dámy i pány, z naší široké palety služeb si vybere každý.

Vánoční voucher na péči ve SKIN CARE Liberec potěší každého. Vašim blízkým pomůžeme s výběrem služby a postaráme se o jejich dobrý pocit.

Jak na koupi voucheru?

Voucher můžete zakoupit osobně u nás ve SKIN CARE Liberec nebo pohodlně online zde na našich stránkách. Připravíme jej k vyzvednutí na recepci nebo jej pošleme poštou. Protože většinou není jednoduché vybrat konkrétní službu, která potěší, vystavujeme vouchery na finanční částku 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč nebo 10 000 Kč. S výběrem konkrétního vašim blízkým poradíme. Ať už ocení hýčkání, estetický nebo zdravotní zákrok, postaráme se o to, aby si čas strávený u nás užili a odcházeli spokojení.

KOUPIT VÁNOČNÍ VOUCHER

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ