arrows

Estetické zákroky, které se vyplatí neodkládat

Připravte si plán na zimu a jaro, abyste byla v létě krásná


Během zimy a jara je vaše kůže schovaná v oblečení a sluneční paprsky nejsou tak silné. Proto je ideální naplánovat si zákroky, po kterých je důležité chránit kůži před sluncem. Které to jsou?

Odstranění znamének a výrůstků frakčním CO2 laserem

S čím vám pomůže: odstranění mateřských znamének, fibromů, bradavic, stařeckých bradavic, hemangiomů, xantelesmat, epidermoidních cyst a milií na obličeji i těle.

Proč je vhodné ošetření plánovat na zimu: Po odstranění znaménka nebo výrůstku laserem se v místě ošetření vytvoří drobný stroupek. Jizvičku, která se objeví po jeho odloupnutí, je třeba chránit před slunečními paprsky, aby nezpigmentovala a zahojila se do krásy. V zimě jizvu můžete chránit oblečením. Jakmile vás jarní sluníčko poprvé polechtá na tváři, nezapomeňte ji namazat ochranným krémem s SPF 50+.

Chci se objednat na zimní zákrok

Laserový resurfacing

S čím vám pomůže: jizvičky po akné, pigmentové skvrny, jemné vrásky, povadlá pleť.

Proč je vhodné ošetření plánovat na zimu: Laserový resurfacing váš obličej a dekolt zbaví drobných vrásek, jizviček, hyperpigmentací a doslova vás rozzáří. Počítejte s regenerací až 3 měsíce, po které je velmi důležité ošetřené místo chránit před slunečními paprsky. Ideální je slunci se zcela vyhýbat, což je v zimě mnohem menší problém než v létě. Pleť při každém kontaktu se slunečními paprsky ošetřete ochranným krémem s SPF 50+.

Chemický peeling

S čím vám pomůže: jizvičky po akné, pigmentové skvrny, jemné vrásky, povadlá pleť.

Proč je vhodné ošetření plánovat na zimu: Stejně jako u laserového resurfacingu, i po chemickém peelingu je nutné pleť chránit před sluncem. Při vystavení ošetřených míst slunečním paprskům se vám totiž pigmentové skvrny opět vrátí.

Laserová epilace chloupků

S čím vám pomůže: laserová epilace chloupků na obličeji a kdekoliv na těle.

Proč je vhodné ošetření plánovat na zimu: Laserová epilace na opálené pokožce více bolí. Navíc při vystavení ošetřené kůže slunečním paprskům může dojít k jejímu zpigmentování.

Odstranění červených žilek

S čím vám pomůže: rozšířené žilky a metličky na obličeji nebo kdekoliv na těle (nejčastěji dolních končetinách).

Proč je vhodné ošetření plánovat na zimu: Zákrok je bolestivější na opálené pokožce a hrozí po něm vznik pigmentových skvrn. Proto je jeho naplánování na zimu ideální.

Chci se objednat na zimní zákrok

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ