arrows

Hledáme novou zdravotní sestru

Rozšiřujeme náš tým pro péči o krásu a zdraví našich klientek a klientů


Milá budoucí kolegyňko,

v letošním roce jedeme na dobré vlně. Přibyla nám spousta nových klientek a klientů, rozšířili jsme náš tým a nabídku služeb a brzy se rozšíříme i do dalšího patra v naší krásné vile v centru Liberce. Proto teď hledáme tebe, posilu do naší party zdravotních sester SKIN CARE Liberec.

SKIN CARE Liberec hledá novou zdravotní sestru

Nejprve ti prozradíme něco o nás

SKIN CARE Liberec je rodinná firma, kterou před pár lety založily 3 kamarádky a zároveň švagrové - MUDr. Xenie Kučerová, Dita Vodrážková a Zuzka Hrušová. Chtěly u nás na severu vybudovat místo, kde se bude potkávat estetická medicína na světové úrovni s osobním přístupem, který není v běžném zdravotnictví vždy samozřejmostí. Podařilo se jim vytvořit zdravotnické zařízení, kde se naše klientky a klienti cítí příjemně, a kam se rádi vrací. Pro krásu, pro zdraví a hlavně pro dobrý pocit. I my se tady cítíme moc fajn a těší nás, když odchází spokojení.

Jaká bys měla být a co ti nabízíme my?

Protože dobrý pocit našich klientek a klientů je to hlavní, proč tu jsme, velmi pečlivě si vybíráme, koho do naší party přibereme. Nejsou pro nás důležité tvé zkušenosti. Stačí nám, že máš kvalifikaci zdravotní sestry a péče o krásu a zdraví ti dělá radost. Vše, co u nás budeš potřebovat, tě naučíme. I práci s našimi lasery a moderním vybavením, které sis neměla šanci jinde v Liberci osahat.

Naše práce je hodně rozmanitá. Můžeme ti slíbit, že se s námi nebudeš nudit a neustále se budeš učit něco nového. Noční, víkendové služby a přesčasy ti u nás nehrozí. Máme pevnou pracovní dobu od 8:00 do 17:00. Naše šéfky jsou moc fajn a vyjdou ti vstříc, když budeš potřebovat zkrácenou pracovní dobu.

A co u nás vlastně budeš dělat?
 

  • Pracovat s lasery
  • Asistovat lékařkám při zákrocích
  • Obsluhovat robotický digitální dermatoskop FotoFinder
  • Samostatně pracovat s klientkami a klienty

Líbíme se ti? Pošli nám do 15. listopadu 2018 svůj životopis na leona.zemanova@skincareliberec.cz. Lea je naše vrchní sestra a do dvou týdnů se ti ozve, abyste se domluvily co a jak dále.

Měj se hezky a těšíme se na tebe!

Lea, Majda, Hanka, Kamča

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ