arrows

KONTROLA ZNAMÉNEK DIGITÁLNÍM DERMATOSKOPEM

Do nového roku s novým balíčkem služeb


Máme za sebou první rok v našich nových prostorách v centru Liberce a také první rok provozu nejmodernějšího robotického digitálního dermatoskopu Fotofinder. Za tu dobu jsme zkontrolavali kůži a znaménka 555 klientům a doporučili odstranění a histologické vyšetření 113 rizikových znamének. Přemýšlíte o tom, jestli se celotělová kontrola znamének vyplatí i vám?

Včasná diagnostika - klíč k úspěšné léčbě zhoubného melanomu
Stejně jako u většiny onemocnění i v případě zhoubného kožního nádoru melanomu platí, že jeho včasné odhalení je klíčové pro úspěšnou léčbu. V případě melanomu to platí dvojnásob. Pokud je odhalen až ve své rozvinuté formě, je vysoce pravděpodobné, že již metastázoval dále do kůže, uzlin i vnitřních orgánů. Pravidelná kontrola znamének by tedy měla patřit k základním preventivním vyšetřením. Kromě sebekontroly je dobré nechat si jednou ročně znaménka zkontrolovat u svého dermatologa nebo ve specializovaném lékařském zařízení.

Kontrolovat pouze znaménka nebo celou kůži?
Podle dostupných statistik 70 % melanomů vzniká na dosud zdravé kůži a jen zbývajících 30 % na podkladě již existujícího znaménka. Proto je ideální kontrolovat celou i na první pohled zdravou kůži a především změny jejího vzhledu v čase.

Proč je pro kontrolu znamének ideální robotický dermatoskop?
Jedná se o nejmodernější a nejúčinnější metodu kontroly znamének, která má oproti tradičním metodám spoustu výhod:

- Vyšetření je rychlé - za méně než 3 minuty robotický snímač naskenuje celé tělo.
- Během vyšetření jsou zaznamenány veškeré změny i na kůži, která je na první pohled zdravá.
- Všechny snímky jsou uloženy pro jejich pozdější porovnání se snímky z dalšího vyšetření.
- Fotodokumentace změn je v případě potřeby připravena pro předání na jakékoliv jiné dermatologické pracoviště.
- Vyšetření je zdravotně nezávadné, můžete ho podstoupit opakovaně a podstoupit ho můžou i děti.

Vyšetření znamének robotickým digitálním dermatoskopem Fotofinder ve SKIN CARE Liberec
Náš robotický digitální dermatoskop Fotofinder je jediný v libereckém kraji. Vyšetření provádí jen vyškolený zdravotnický personál a vyhodnocení výsledků je v rukách zkušených odborných lékařů dermatologů. Pokud objevíme při vašem vyšetření rizikové znaménko, doporučíme jeho častější sledování nebo odstranění a histologické vyšetření. Pokud nemáte svého dermatologa, jsme schopní zajistit pro vás i tyto následné kroky.

Nový balíček služeb v roce 2017
V roce 2017 u nás vyšetření robotickým digitálním dermatoskopem stojí 1500 Kč. Jako poděkování za vaši důvěru jsme pro vás připravili časově omezenou akci - od ledna 2017 do března 2017 od nás ke každému vyšetření získáte poukaz na odstranění znamének nebo kožních výrůstků laserem v ceně 200 Kč. Pokud ještě váháte, přečtě si více o vyšetření znamének digitálním dermatoskopem Fotofinder.
 
A dobrá zpráva na závěr. I v letošním roce na vyšetření znamének u nás přispívají zdravotní pojišťovny. Aktuální přehled příspěvků najdete ZDE.
 
 
K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ