arrows

KONTROLU VAŠICH ZNAMÉNEK PODPORUJÍ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY

Které pojišťovny v roce 2016 přispívají na kontrolu znamének v rámci prevence rakoviny kůže?


I v letošním roce zdravotní pojišťovny podporují preventivní vyšetření pih a znamének, které včas odhalí riziko vzniku rakoviny kůže. Ve SKIN CARE Liberec si můžete svá znaménka nechat zkontrolovat na moderním digitálním dermatoskopu FotoFinder, který umožňuje naskenovat všechna vaše znaménka najednou a porovnávat jejich vývoj v čase. Naše paní lékařky na základě výsledků doporučí další postup a vhodnou metodu pro odstranění podezřelých nebo nežádoucích znamének. 

Na vyšetření digitálním dermatoskopem přispívají tyto pojišťovny: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna - zdravotní pojišťovna. Všechny uvedené pojišťovny kromě VoZP přispívají částkou 500,- Kč dospělím i dětem. VoZP přispívá částkou 400,- Kč. Nepodceňujte riziko vzniku melanomu a přijďte se nám ukázat.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ