arrows

Laserová epilace pro vaši dokonale hladkou kůži bez chloupků

Využijte balíček 5+1 epilace ZDARMA


Představte si ten pocit svobody, když se zbavíte neustálé potřeby holení, vytrhávání nebo voskování chloupků na obličeji a těle. Vedou k němu dvě cesty. S chloupky se smířit a neřešit je nebo se jich zbavit jednou provždy. Protože je v našich končinách hladká kůže bez chloupků stále považována za ideál krásy a součást osobní hygieny, doporučujeme vám druhou variantu. A máme pro vás řešení v podobě laserové epilace. Dáme ruku do ohně za to, že dnes neexistuje lepší metoda pro trvalou redukci růstu chloupků.

Laserová epilace ve SKIN CARE Liberec = Dokonale hladká kůže bez chloupků + Dlouhodobý efekt + Úspora času

Pár jednoduchých ošetření a chloupky jsou nadlouho pryč

Holení a vytrhávání chloupků je vlastně takový malý boj s větrnými mlýny. Žiletku musíte vytáhnout alespoň 2x týdně a depilaci strojkem nebo voskem protrpět každých 4-6 týdnů. Narozdíl od nich laserová epilace vyžaduje jen 4-6 počátečních ošetření a potom jen 1-2 udržovací ročně. Když vytrváte, budete se většinu roku už jen těšit z hedvábně hladké kůže bez chloupků. 

Jaké je tajemství laserové epilace?

Laserová technologie se zaměřuje na vlasové cibulky. Při epilaci světelný paprsek proniká do chloupku, kde se váže na pigmentové barvivo melanin. Díky němu vzniklé teplo sjede chloupkem až k cibulce, kterou zničí. A chloupek už nevyroste. A víte, co je na tom kromě dlouhotrvajících výsledků skvělé? Laser nijak nepoškodí okolní kůži. S žiletkou tak můžete vyhodit i náplasti, kterými jste čas od času zastavovala krvácení, když jste se při holení řízla. A už se nemusíte trápit ani jizvičkami po vytrhávání chloupků. Ty vám u laserové epilace opravdu nehrozí.

Které partie vašeho těla laserovou epilaci milují?

Laserová epilace si poradí s chloupky na téměř jakékoliv části vašeho těla. Naše klientky nejčastěji řeší odstranění chloupků nad horním rtem, na bradě, v podpaží, v tříslech a na lýtkách. Pánům většinou epilujeme lýtka, záda, krk a hrudník. Jen a pouze dámám odstraníme chloupky i v intimních partiích jen tak pro krásu a dobrý pocit nebo jako prevenci bolestivého zarůstání chloupků. 

Kdy je ten správný čas laserovou epilaci podstoupit?

Nastal právě teď, na podzim. Laserová epilace je bolestivější na opálené kůži. Jestli už se nechystáte na dovolenou k moři, máte ideální příležitost zahájit úvodní sérii ošetření a připravit si hladkou kůži na příští léto.

Balíček 5+1 laserová epilace ZDARMA vám pohodlně vystačí na celou počáteční sérii ošetření. Nemusíte jej uhradit najednou. Stačí nechat si ošetřit 5x stejnou partii a šesté ošetření neplatíte.

ZJISTĚTE VÍCE O LASEROVÉ EPILACI

OBJEDNEJTE SE A VYUŽIJTE BALÍČEK 5+1 EPILACE ZDARMA

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ