arrows

LASEROVÉ OMLAZENÍ INTIMNÍCH PARTIÍ

Užívejte si intimní život jako před porodem!


Uvolněné poševní stěny jsou velmi častou komplikací, se kterou se setkávají ženy po vaginálním porodu. Kvůli přepětí při porodu dochází ke zvětšení vnitřního průměru pochvy a s každým dalším porodem se tento problém ještě prohlubuje. Výsledkem je zhoršení kontaktu s partnerem při sexuálním styku a slabší sexuální uspokojení, častá je také tzv. stresová inkontinence - slabý únik moči při poskoku, kýchnutí nebo kašli.

Podobnými problémy také trpí často ženy v perimenopauze nebo menopauze. V důsledku poklesu hladiny estrogenu je může trápit suchost vaginální sliznice a mírná stresová inkontinence. Tento stav snižuje komfort při pohlavním styku nebo jej v mnoha případech zcela znemožní. 

Trápí vás tyto nepříjemnosti a ráda byste se jich zbavila? Objednejte se ve dnech 16. - 23. září na laserovou rejuvenaci vaginy k MUDr. Petře Mrázkové Líbalové. Toto neinvazivní bezbolestné ošetření je velmi účinným řešením pro omlazení vaginy a navrácení její pevnosti. V uvedených dnech omezenému počtu klientek nabízíme zákrok za zvýhodněnou cenu!

Co je laserová rejuvenace vaginy?

Laserová rejuvenace vaginy je neinvazivní metoda, která velmi účinným způsobem vrací poševním stěnám jejich pevnost. Při ošetření působí paprsky laseru na poševní sliznici a díky termálnímu efektu nastartují syntézu kolagenových vláken. Výsledkem je zesílení a zpevnění poševních stěn a zlepšení jejich elasticity. Ošetření je vhodné zejména pro ženy po vaginálních porodech, ženy v perimenopauze a menopauze a ženy trpící lehkou až střední stresovou inkontinencí.

Jak ošetření probíhá a co po něm následuje?

Laserová rejuvenace vaginy je velmi komfortní rychlý zákrok. Trvá 20 - 30 minut a provádí se ambulantně. Ošetření je bezbolestné, a tak obvykle není nutné používat anestezii. Při větší citlivosti může mít žena mírně nepříjemný pocit okolo poševního vhodu, který lze řešit použitím znecitlivujícího krému. Po zákroku je většina žen bez jakýchkoliv potíží. Jen malá část z nich se může setkat s lehkým dyskomfortem v intimní oblasti v den ošetření, případně může pozorovat špinění, které ustává po 2 - 3 dnech. Rekonvalescence po zákroku je velmi rychlá a nevyžaduje žádná speciální opatření. Pouze na jeden týden je vhodné vyhnout se pohlavnímu styku a vynechat koupání ve vaně nebo bazénu.

Za jak dlouho se dostaví efekt ošetření a je trvalý?

Maximální efekt ošetření ženy zaznamenají v rozmezí 1 - 3 měsíců, některé i dříve. Délka efektu je velmi individuální. Stav vaginální sliznice se výrazně zlepší již po jednom ošetření, po druhém ošetření s měsíčním odstupem efekt přetrvává minimálně 2 roky, pokud v jejich průběhu nedojde k opakovanému uvolnění poševních stěn například kvůli dalšímu porodu. Efekt se prodlouží, pokud ženy vhodně posilují pánevní dno například při józe nebo pilates. 

Kromě omlazení vaginy lze při zákroku navíc provést i rejuvenaci poševního vchodu a stydkých pysků, které s věkem a předevěším s poklesem hladiny estrogenu ztrácí svůj mladiství vzhled.

Speciální nabídka 16. - 23. září 2016

Ve dnech 16. - 23. září 2016 září nabízíme laserovou vaginální rejuvenaci za speciální cenu 5 000 Kč místo obvyklých 15 000 Kč. Věnovat se vám bude MUDr. Petra Mrázková Líbalová, která na základě vašich ohlasů a spokojenosti bude rozhodovat o zařazení zákroku do naší standardní palety služeb. Tato nabídka platí jen pro omezený počet klientek, neváhejte proto s objednáním. Těšíme se na vás!

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ