arrows

LETNÍ AKCE: MEDICINÁLNÍ PEDIKÚRA + 20 MIN REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL JAKO DÁREK

Přijďte si k nám pro krásné a zdravé nohy a odpočiňte si při reflexní masáži chodidel!


Jemná, pečlivá a účinná - to je medicinální pedikúra, kterou můžete svým nohám dopřát u nás ve SKIN CARE Liberec. V červenci a srpnu si navíc v rámci ošetření příjemně odpočinete u dvacetiminutové reflexní masáže chodidel v hodnotě 300,- Kč, kterou máte od nás jako letní dárek zcela ZDARMA.

Při medicinální (suché) pedikúře odborně s pomocí profesionální podologické jednotky LUNAR B-XB ošetřujeme nehty a kůži na nohou. Technika medicinální pedikúry, při které se ošetření provádí broušením frézkami ve vysokých otáčkách, je oproti klasické mokré pedikúře velmi jemná a precizní. Nedochází k narušení integrity kůže, jako u seřezávání skalpelem, a je tak minimalizováno riziko infekce. Ošetření je zcela bezbolestné. Medicinální pedikúra je určená pro každého, kdo chce svým nohám dopřát špičkovou péči. Je ideální pro klienty se zdravotními omezeními jako je diabetes, onemocnění žil, lupenka a neuropatie.

Co vás při medicinální pedikúře čeká?
Desinfekce nohou.
Ošetření, zkrácení délky nehtů a zarovnání jejich tvaru.
Vyčištění prostoru mezi nehtem a nehtovým valem.
Odstranění zrohovatělé kůže.
Obroušení rozpraskané kůže na patách.
Odstranění kuřích okou.
Ošetření zarůstajících nehtů.
Hydratace kůže na podpoření její hebkosti a vláčnosti.

Co je reflexní masáž chodidel a jak funguje?
Při reflexní masáži se stimulují nervová zakončení na ploskách nohou, která jsou reflexně propojena s orgány v těle. Při masáži se odbourávají blokády energetických kanálů a dochází ke zlepšení funkce jednotlivých orgánů.

Stimulace reflexních bodů při masáži může být ze začátku bolestivá. Proto začínáme jen velmi jemně a postupně přidáváme na intenzitě. Bolest při zmáčknutí jednotlivých bodů znamená, že energetická dráha je zablokovaná a masáží je potřeba ji uvolnit. Bolest je tedy svým způsobem žádoucí a s postupným uvolňováním bude odeznívat.

Bezprostředně po masáži budete cítit velmi příjemný pocit v nohou i po celém těle. Odejdete od nás s krásnými nohami a příjemně zrelaxovaní.

Objednat se

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ