arrows

Letní akce ve SKIN CARE

Dopřejte si skvělou péči o zdraví a krásu s 20% - 33% slevou


I během letošního léta se u nás můžete těšit na vaše oblíbené letní akce! Připravujeme pro vás speciální balíčky služeb s 20% - 33% letní slevou. Nechte si pohodlně odstranit obtežující znaménka a kožní výrůstky laserem. Pocit zdraví a krásy, který si odnesete, je k nezaplacení, a za ušetřené peníze si můžete třeba koupit svůj oblíbený letní drink.

Odstranění znamének a výrůstků laserem se slevou 20 %

Už dlouho přemýšlíte o odstranění znaménka, fibromu (kožního výrůstku) nebo stařecké bradavice, ale nestihli jste to před létem? Nevadí! Nyní můžete využít naši speciální letní slevu 20 %. Vaše nežádoucí znaménka a výrůstky kdekoliv na těle (kromě obličeje) odstraníme rychle a citlivě moderním laserem. I když se obvykle tento zákrok doporučuje podstoupit v zimních měsících, ani letní sluníčko není na překážku, pokud věnujete ošetřenému místu dostatečnou péči. Stejně, jako lidé, žijící v zemích, kde sluníčko svítí celoročně.

Pozor! Abychom vám mohli znaménko odstranit, je nutné, abyste si přinesli potvrzení od svého kožního lékaře, že je znaménko zdravé. V případě, že zprávu nemáte k dispozici, je možné nechat si znaménka před jejich odstraněním zkontrolovat přímo u nás. Jednotlivá znaménka vám zkontroluje náš dermatolog za cenu konzultace.

Objednat se

Zjistit více o odstranění znamének

Platnost všech letních akcí od 17. července do 31. srpna 2017.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ