Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Letní akce ve SKIN CARE

Dopřejte si skvělou péči o zdraví a krásu s 20% - 33% slevou


I během letošního léta se u nás můžete těšit na vaše oblíbené letní akce! Připravujeme pro vás speciální balíčky služeb s 20% - 33% letní slevou. Dopřejte si jemnou péči o vaše nohy, detoxikační manuální lymfodrenáž, nebo si nechte pohodlně odstranit obtežující znaménka a kožní výrůstky laserem. Pocit zdraví a krásy, který si odnesete, je k nezaplacení, a za ušetřené peníze si můžete třeba koupit svůj oblíbený letní drink.

Odstranění znamének a výrůstků laserem se slevou 20 %

Už dlouho přemýšlíte o odstranění znaménka, fibromu (kožního výrůstku) nebo stařecké bradavice, ale nestihli jste to před létem? Nevadí! Nyní můžete využít naši speciální letní slevu 20 %. Vaše nežádoucí znaménka a výrůstky kdekoliv na těle (kromě obličeje) odstraníme rychle a citlivě moderním laserem. I když se obvykle tento zákrok doporučuje podstoupit v zimních měsících, ani letní sluníčko není na překážku, pokud věnujete ošetřenému místu dostatečnou péči. Stejně, jako lidé, žijící v zemích, kde sluníčko svítí celoročně.

Pozor! Abychom vám mohli znaménko odstranit, je nutné, abyste si přinesli potvrzení od svého kožního lékaře, že je znaménko zdravé. V případě, že zprávu nemáte k dispozici, je možné nechat si znaménka před jejich odstraněním zkontrolovat přímo u nás. Jednotlivá znaménka vám zkontroluje náš dermatolog za cenu konzultace.

Objednat se

Zjistit více o odstranění znamének

Manuální lymfodrenáž proti letním otokům 4+1 ZDARMA

I když jsou vysoké letní teploty příjemné, pro někoho můžou představovat noční můru v podobě bolestivých otoků nohou. Vysoké teploty jsou totiž velkou zátěží pro žilní systém. Zpomalují průtok krve žilami a způsobují její hromadění v dolních končetinách. Otoky, bolest a pocit těžkých nohou jsou důsledkem, který dokáže pořádně znepříjemnit život. 

Manuální lymfodrenáž je hmatová technika, při které se jemným tlakem stimuluje lymfatický systém. Nastartuje se tak rychlejší tok lymfy a podpoří látková výměna a vstřebání tkáňových tekutin. Pokud se lymfodrenáž provádí správně, jedná se o jednoho z nejpřirozenějších a nejúčinnějších pomocníků pro boj s letními otoky. S naším letním balíčkem 4 + 1 manuální lymfodrenáž ZDARMA ušetříte 600 Kč.

Objednat se

Zjistit více a manuální lymfodrenáži

Profesionální suchá pedikúra + 20 min. reflexní masáž chodidel ZDARMA

Suchá pedikúra je velmi jemná technika ošetření nehtů a zrohovatělé kůže na chodidlech. Místo skalpelu a žiletek, které se běžně používají při klasické mokré pedikúře, používáme rychle se otáčející frézky našeho speciálního přístroje. Výhodou je vysoká bezpečnost, bezbolestnost a především preciznost. Dokážeme zbrousit i velmi malé a špatně přístupné plošky. 

Jako bonus k ošetření vašich nohou si nyní můžete užít reflexní masáž chodidel v délce 20 minut ZDARMA. Ušetříte tak 33 % oproti běžné ceně. Reflexní masáž chodidel je nejen neskutečně příjemná, ale zároveň má i blahodárný účinek na uvolnění energetických drah v celém těle. S naší letní slevou máte ideální příležitost vyzkoušet si skvělý pocit, který při masáži chodidel zažijete.

Objednat se

Zjistit více o reflexní masáži chodidel

Zjistit více o suché pedikúře

Platnost všech letních akcí od 17. července do 31. srpna 2017.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ