arrows

Letní mezoterapie za letní cenu

Hloubková hydratace a vzpruha pro stárnoucí pleť


Kdybyste se nás zeptali, bez čeho se vaše pokožka rozhodně neobejde, aby byla stále krásná a šťavnatá, odpovíme hydratace. Je důležitá celoročně a v letních měsících ještě více. Proto jsme pro vás na letošní léto připravili speciální akční balíček hloubkového hydratačního ošetření. 

Letní akce ve SKIN CARE Liberec – mezoterapie pro hloubkovou hydrataci pleti (Zdroj obr.: istock)

Letní hydratační balíček 2 mezoterapií

Do balíčku jsme namíchali 2 ošetření, které kombinují přirozené omlazující a regenerační účinky krevní plazmy a hydratační vlastnosti tělu vlastní kyseliny hyaluronové.

Díky jejich zázračnému koktejlu bude vaše pleť:

  • Hloubkově hydratovaná
  • Projasněná a oživená
  • Vyživená
  • Zklidněná
  • Zbavená jemných vrásek a linek

Hydratační balíček je pro vás ideální, pokud je vám mezi 35 a 60 lety. V tomto věku již dochází k výraznější ztrátě pružnosti kůže, přibývají vrásky, pleť působí unaveně. Hloubková hydratace je proto obzvláště v letních měsících velikou pomocí s viditelným výsledkem.


1. ošetření – Mezoterapie Cellular Matrix

Cellular Matrix je patentovaný produkt švýcarské společnosti RegenLab. Spojuje v sobě dva koncepty ošetření – využívá krevní plazmu jako rezervoár růstových látek a kyselinu hyaluronovou s její jedinečnou schopností zadržovat vodu.

Ošetření Cellular Matrix:

  • Zvyšuje produkci kolagenu
  • Vylepšuje elasticitu kůže, její tloušťku a barevný tón
  • Stimuluje vlastní regenerační proces

2. ošetření – Mezoterapie SkinBooster Revitrane HA 20 nebo Neauvia Hydrodeluxe

Pro druhé ošetření v rámci balíčku vám podle stavu vaší pokožky doporučíme ošetření SkinBooster Revitrane HA 20 nebo Neauvia Hydrodeluxe.

Revitrane HA 20 je speciálně zasíťovaná (zahuštěná) 20% kyselina hyaluronová. Má až trojnásobnou životnost oproti klasickým gelům, které se používají při klasické mezoterapii. Také toto ošetření kombinujeme s vaší vlastní krevní plazmou, abychom znásobili regenerační a omlazující účinky.

Neauvia Hydrodeluxe obsahuje 18% nezasíťovanou kyselinu hyaluronovou. Kromě přirozené obnovy kolagenu a elastinu na pokožku působí biostimulačním efektem. Ta postupně získává objem, stává se pevnější a pružnější.

Pro jaké oblasti jsou ošetření určena?

Obě ošetření zaměřujeme na oblasti, kde se nejvíce projevuje úbytek kyseliny hyaluronové – tedy obličej nebo jeho části, krk, dekolt a hřbety rukou. V rámci plošného ošetření se budeme věnovat kombinaci obličej + ruce + krk nebo obličej + dekolt, podle toho, co vás nejvíce trápí.

Jak ošetření probíhá?

Pro váš komfort při samotném ošetření vám nejprve naneseme lokální znecitlivující krém, který necháme působit 30 minut. Během této doby vám odebereme malé množství krve, ze které odstředíme krevní plazmu.

Ošetření jako takové trvá přibližně 1 hodinu, kdy speciálním injektorem postupně aplikujeme zvolenou látku do střední vrstvy pokožky. Výhodou použití injektoru je možnost aplikovat účinné látky na velkou plochu během kratšího času.

Ihned po ošetření můžete odejít. Již druhý den můžete použít make-up. Následující měsíc se vyhněte nadměrnému slunění a při pobytu na slunci používejte krém s vysokým ochranným faktorem SPF 50+.

Jaký je interval mezi oběma ošetřeními?

Pro ideální a dlouhodobý efekt je vhodné dodržet dobu 4–6 týdnů.

Speciální letní cena balíčku 2 ošetření: 15 000 Kč

Akce platí v měsících červen–srpen 2021

Přečtěte si více o plazmaterapii a ošetření SkinBooster.

Chci se objednat

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ