arrows

LÉTO BEZ NEPŘÍJEMNÝCH OTOKŮ A POCITU TĚŽKÝCH NOHOU

Letní balíček 4 + 1 manuální lymfodrenáž zdarma


Také vás trápí pocit těžkých nohou a nepříjemné otoky, které se zhoršují s vysokými letními teplotami? Pravidelná manuální lymfodrenáž je velmi účinná technika, která vám přinese úlevu. S naším novým akčním balíčkem 4 + 1 lymfodrenáž zdarma si můžete užívat pocit lehkých nohou celé léto. A jak manuální lymfodrenáž proti otokům vlastně funguje?

Lymfatický (mízní) systém je jednou z nejdůležitějších částí našeho imunitního systému. Jeho buňky hrají významnou roli při boji s bakteriemi, viry a škodlivými látkami, které se do našeho těla dostávají z okolního prostředí nebo jsou odpadem metabolismu. Všechny tyto látky jsou z těla vylučovány právě pomocí lymfatického systému. Pokud trpíte otoky, únavou a vyčerpaností nebo zduřením lymfatických uzlin, je to známka zvětšeného zatížení vašeho mízního systému. 

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika, která podporuje funkci povrchového mízního systému. Pomáhá tak posilovat vlastní obranný systém a zvyšuje odolnost organismu. Zároveň jemně stimuluje kůži a podkoží a je tak účinnou zbraní proti celulitidě a otokům. Správně provedená manuální lymfodrenáž je náročná na znalost anatomie a lymfatického systému a hmatovou techniku, proto je důležité, aby ji vždy prováděl certifikovaný odborník. Neodborně provedená lymfodrenáž není účinná a naopak může způsobit zdravotní komplikace. Masáž se provádí nasucho bez použití olejů a jiných masážních přípravků. S pomocí lehkého tlaku, pomalých kruhovitých a spirálovitých pohybů stimuluje odtok lymfy ke sběrným uzlinám. Masáž nesmí klienta bolet, správně jí má vnímat pouze jako hlazení s jemným tlakem.

Po masáži se budete cítit uvolnění a příjemně unavení. Pro odvedení odpadních látek je důležité po manuální lymfodrenáži vypít alespoň 2 litry tekutin. Ideální je neslazená voda. Látkovou výměnu výborně podpoří i bylinkové čaje - kopřivový, březový nebo pampeliškový. Pro úlevu od otoků nohou a prevenci celulitidy je vhodné manuální lymfodrenáž opakovat minimálně 5 x s týdenním odstupem.

Za jednu 40 minutovou masáž zaplatíte 600 Kč. V rámci letního balíčku 4 + 1 máte pátou masáž od nás jako dárek zdarma.

Netrapte se v létě s otoky a přijďte si k nám odpočinout! Těší se na vás naše sestřička Magda Černá.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ