arrows

MELANOMA DAY - DEN PROTI RAKOVINĚ KŮŽE - 2. KVĚTNA 2016

Kontrola znamének na digitálním dermatoskopu 1+1 ZDARMA


Výskyt nádorových onemocnění kůže nejen v České republice, ale i na celém světě, každým rokem rychle stoupá. Nejzhoubnější formou je maligní melanom, který vzniká přeměnou pigmentových buněk kůže. Na problematiku rakoviny kůže každým rokem upozorňuje mezinárodní Den proti rakovině kůže - Melanoma Day. Letos tento den připadá na pondělí 2. května.

Prevence rakoviny kůže je jedna z hlavních oblastí, na kterou se ve SKIN CARE Liberec zaměřujeme. Proto se připojujeme k Melanoma Day a zveme vás na kontrolu znamének na našem robotickém digitálním dermatoskopu. Pokud s sebou vezmete svého partnera, dítě nebo kamarádku, jeden z vás bude mít v tento den vyšetření zcela zdarma. Navíc si vyšetření můžete nechat proplatit od většiny zdravotních pojišťoven.

Kontrola znamének na našem digitálním dermatoskopu, který je jediný v Libereckém kraji, je pro vás obzvláště vhodné, pokud máte na těle více než 20 pigmentových znamének. Jejich pravidelná kontrola je klíčem k včasné diagnostice melanomu a jeho úspěšné léčbě.

V pondělí 2. května se na vás těší MUDr. Iveta Tomšíková. Vzhledem k omezenému počtu míst je nutné se objednat!

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ