arrows

Mladší a krásnější díky vlastní krvi

Terapie, která umí zpomalit čas


Napadlo vás někdy, že recept na omlazení pleti se může ukrývat ve vaší vlastní krvi? V její tekuté složce jsou obsažené bílkoviny, minerály, enzymy a cenné růstové faktory, které působí až zázračně na podporu tvorby kolagenu a spouští přirozený regenerační proces. V estetické dermatologii se proto využívá pro hloubkovou hydrataci a výživu unavené pleti. Pomáhá vyhladit jemné vrásky a pokožce navrací zářivý vzhled.

Terapie vlastní krví pro přirozené omlazení pleti. Vyhlazuje jemné vrásky, vrací pokožce elasticitu a zářivý vzhled.

Jak zákrok probíhá?

Nejprve vám odebereme malé množství krve, ze kterého odstředíme tekutinu se všemi vzácnými látkami. Tu následně aplikujeme tenkou jehličkou do kůže, kterou jsme předem znecitlivili anestetickým krémem. Celý zákrok trvá půl hodiny až hodinu podle velikosti ošetřené oblasti. Vzhledem k tomu, že pracujeme s vaší vlastní krví, je ošetření zcela bezpečné a riziko alergické reakce je minimální.

Na co se terapie vlastní krví hodí?

Terapii vlastní krví zaměřujeme na oblast kolem očí, na obličej, krk, pomačkaný dekolt nebo hřbety rukou. Je výborná také pro ošetření a zjemnění jizev a strií. Výhodou terapie je možnost kombinovat ji i dalšími metodami pro vyhlazení vrásek jako jsou výplně nebo aplikace botulotoxinu.

Jak rychle po zákroku se můžete radovat z mladšího vzhledu?

Proces regenerace pleti a zvýšené tvorby kolagenu začíná ihned po aplikaci a probíhá postupně. Pro viditelný efekt je nutné zákrok v rozestupu několika týdnů 2–3x opakovat. Pro dlouhodobé omlazení pleti je vhodné jednou ročně podstoupit udržovací ošetření.

ZJISTIT VÍCE O TERAPII VLASTNÍ KRVÍ

Chci se objednat

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ