arrows

Modelace ​rtů: ​10 ​věcí, ​které ​potřebujete vědět, ​než ​se ​pro ​ni ​rozhodnete

Od ​její ​ceny, ​přes ​průběh ​ošetření, až ​po ​možné ​komplikace…


Sníte o plnějších a rovnoměrnějších rtech, než vám nadělila příroda? Dnes již velmi rozšířená metoda aplikace výplní vám váš sen může jednoduše splnit. Je rychlá, minimálně invazivní a efekt se dostaví téměř okamžitě. Než se pro ni ale rozhodnete, měla byste vědět, co od ní očekávat. MUDr. Xenie Kučerová pro vás připravila seznam toho nejdůležitějšího.

1. Z čeho se výplně skládají?

Nejčastějším typem výplní pro modelaci rtů jsou výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Tato látka je lidskému tělu zcela vlastní. Je jedním ze základních stavebních kamenů mezibuněčné hmoty. Při její aplikaci tedy nemusíte mít strach, že do svého těla pumpujete něco nezdravého nebo potenciálně toxického. Výhodou kyseliny hyaluronové je nejen to, že dodá vašim rtům objem, ale i to, že je udržuje hydratované.

 

2. Jak velké množství výplně budete potřebovat?

Množství výplně je vždy individuální a pohybuje se mezi 0,5 ml a 1 ml. Záleží na tom, jak vaše rty vypadají nyní, a jak chcete aby vypadaly po ošetření.

 

Zvětšení a modelace rtů - před a po

3. Bude vás modelace rtů bolet?

Pokud preferujete bezbolestný zákrok, před ošetřením je možné rty znecitlivět. Znecitlivění se obvykle provádí aplikací lokálního anestetika v podobě krému. Ošetření bude méně bolestivé, ale pro citlivější klientky stále méně komfortní. Plného znecitilivění je možné dosáhnout injekční aplikací anestetika do dásně.

 

4. Za jak dlouho po aplikaci uvidíte efekt?

Naplno se ze svých nových rtů můžete těšit nejpozději do týdne po zákroku, kdy odezní otok. Ten je po ošetření zcela běžný.

 

5. Jak dlouho trvá, než se rty vrátí do své původní podoby?

Ret se vám bude postupně vracet do původní podoby s tím, jak se bude vstřebávat kyselina hyaluronová. To obvykle trvá 6 až 12 měsíců.

 

6. Jaký je to pocit mít ve rtech výplně?

Pokud je výplň správně aplikována, nebudete o ní vůbec vědět. Ani při líbání.

Objednat si krásné rty

 

Zvětšení a modelace rtů - před a po

7. Jaká jsou rizika aplikace výplní do rtů?

Vzhledem k tomu, že kyselina hyaluronová je pro lidské tělo zcela přirozená, je riziko nežádoucí reakce minimální. V 0,1 % případů po zákroku mohou vzniknout granulomy (podkožní uzlíky). Nikdy se nesvěřujte do rukou neodborného personálu. Vždy si pro zákrok vyberte zkušenou lékařku nebo lékaře. Ten by vám měl předem vysvětlit, jak zákrok probíhá a co od něj můžete očekávat.

 

8. Jak se budete cítit po zákroku?

Po zákroku budou vaše rty pravděpodobně oteklé. Můžou se objevit i modřinky. Ve rtech můžete cítit slabou bolest nebo pnutí. Nemusíte mít obavy, všechny tyto příznaky nejpozději během pár dnů odezní.

 

9. Co, když se vám vaše nové rty nelíbí? Je možné výplně odstranit dříve, než se vstřebají?

Pokud máte ve rtech výplně na bázi kyseliny hyaluronové, lze je předčasně rozpustit s pomocí enzymu hyaluronidáza. Vaše rty budou mít svůj původní tvar během pár dnů.

 

10. Kolik vás bude modelace rtů stát?

Cena modelace rtů ve SKIN CARE Liberec se pohybuje mezi 2 500 Kč až 10 000 Kč. Vždy záleží na množství výplně, kterou lékařka aplikuje.

 

Objednat si krásné rty

Zjistit více o výplních

 

VIDEO: Rozhovor s MUDr. Xénií Kučerovou na téma "Nejdůležitější informace o zvětšení rtů"

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ