arrows

NOVINKA: Laserový peeling s karbonovou maskou

Pro hloubkově vyčištěnou, barevně sjednocenou a rozzářenou pleť


Laserový peeling je neinvazivní metoda pro hloubkové čištění, která vaši pokožku zanechá hladší, barevně sjednocenou a rozzářenou. Říká se mu také hollywoodský peeling, protože si jej oblíbily filmové hvězdy jako přípravu na svou chůzi po červeném koberci. I když se právě nechystáte na červený koberec, laserový peeling může být vaším pomocníkem při jakékoliv příležitosti, kdy chcete vypadat perfektně.

Laserový peeling s karbonovou maskou

Jak probíhá laserový peeling?

Při laserovém peelingu je naším pomocníkem speciální maska s obsahem uhlíku (karbonová maska). Naneseme ji na ošetřovanou oblast a  necháme ji 10 - 15 minut působit. Poté ji tepelně zapracujeme hluboko do pórů, kde na sebe uhlík naváže nahromaděné nečistoty. Na závěr s pomocí laserového paprsku uhlík i s nečistotami odstraníme.

Karbonová maska kromě nečistot odstraní i odumřelé kožní buňky a nadbytečný maz. Pleť je po ní viditelně čistá a rozzářená. Pokud máte mastnou pleť a trápí vás akné, pomůže vám zredukovat množství bakterií, které jej způsobuje. Viditelně stáhne také vaše rozšířené póry.

Jaké jsou výhody laserového peelingu?

Laserový peeling je vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Kromě hloubkového čištění zvládne zjemnit pigmentové skvrny, drobné vrásky, stáhnout póry, odstranit černé tečky a zmírnit projevy akné. Zároveň vypne povadlou pleť, zlepší její elasticitu a hydrataci a barevně ji sjednotí. 

Laserový peeling je tak jemný, že jej můžete podstoupit každý měsíc jako součást vaší pravidelné kosmetické péče. S každým ošetřením díky zvýšené tvorbě kolagenu uvidíte rozdíl v kvalitě vaší pokožky a udržíte si svůj mladistvý vzhled.

ZJISTIT VÍCE O LASEROVÉM PEELINGU

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ