arrows

NOVINKA: Omlazení velkých stydkých pysků a vagíny

Vyzkoušejte výplně na bázi kyseliny hyaluronové


O tématu stárnutí ženských pohlavních orgánů se nemluví moc nahlas. Předsi jen se týká nejintimnější části našeho těla. Podle nás by se ale o něm mluvit mělo. Poševní atrofie a ztráta objemu velkých stydkých pysků totiž potká velké množství žen již po třicítce. A není to jen estetický, ale i funkční problém, který může hodně znepříjemnit sexuální prožitek a poznamenat naše sebevědomí.

Stárnutí velkých stydkých pysků a poševní sliznice - Jak se projevují?

Velké stydké pysky díky přibývajícím rokům, ztrátě tělesné hmotnosti nebo po porodu postupně ztrácí svůj objem, pružnost a citlivost. Vaginální atrofie se projevuje suchostí, podrážděním a častějšími infekcemi. Pohlavní styk je díky všem těmto příznakům méně komfortní a může být až bolestivý. 

Že tyto příznaky dobře znáte?

Ve spolupráci s MUDr. Petrou Mrázkovou jsme pro vás připravili novou službu - omlazení intimních partií kyselinou hyaluronovou. Provádíme jej s pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové, které aplikujeme tenoučkou kanylou do velkých stydkých pysků nebo do poševní sliznice. Celý zákrok netrvá déle než 30 minut a nebolí. Z jeho efektu se můžete radovat až 12 měsíců.

Všechny detaily o omlazení intimních partií kyselinou hyaluronovu najdete v podrobném popisu služby. Rádi se vám budeme věnovat!

ZJISTIT VÍCE O OMLAZENÍ INTIMNÍCH PARTIÍ KYSELINOU HYALURONOVOU

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ