arrows

NOVINKA: SkinBooster

Hloubková hydratace pleti kyselinou hyaluronovou


Dostatečná hydratace pleti je jedním z nejdůležitějších kroků péče o pleť, který ji chrání před předčasným a rychlým stárnutím. Pravidelné používání kosmetických přípravků s hydratačním účinkem ale někdy nepřináší efekt, po kterém toužíte. Díky velikosti molekul účinných látek totiž působí převážně na povrchu kůže. Metoda SkinBooster oproti tomu působí hloubkově a zevnitř.

SkinBooster pro omlazení a hloubkovou hydrataci pleti s dlouhodobým účinkem.

Co je SkinBooster?

SkinBooster je metoda pro hloubkovou hydrataci pleti s dlouhodobým účinkem. Jemně vyhlazuje kůži zevnitř, navrací ji přirozený lesk a čerstvý vzhled. SkinBooster obsahuje speciálně zasíťovanou (zahuštěnou) kyselinu hyaluronovou. Ta díky své schopnosti vázat na sebe vodu pleť hydratuje a zanechává ji jemnou a pružnou. SkinBooster aplikujeme v malých dávkách tenkou jehlou nebo kanylou do středních vrstev kůže. 

Jaký je efekt SkinBoosteru oproti klasické mezoterapii?

Díky speciálnímu zasíťování má SkinBooster až trojnásobně dlouhou dobu životnosti doplňujících aplikací oproti přípravkům, které se používají při mezoterapii. Pro dlouhodobou hydrataci je vhodné nejprve podstoupit 2–3 aplikace v rozmezí jednoho měsíce. Následně postačí jedna doplňující aplikace vždy po 6–8 měsících.

Pro jaké partie je SkinBooster vhodný?

S pomocí metody SkinBooster můžeme hydratovat celý obličej, krk nebo dekolt. Skvěle působí v oblasti očí nebo v oblasti okolo rtů. Dokáže vyhladit jemné vrásky a pleť projasní a zvláční.

Chci se objednat

CHCI ZJISTIT VÍCE O HLOUBKOVÉ HYDRATACI SKINBOOSTER

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ