arrows

Nový salon krásy

Luxusní péče pro vaši pleť a nohy


Estetická a laserová medicína dokáží divy, ale zdaleka nenahradí pravidelnou péči, která je pro vaši krásu a zdraví to nejdůležitější. Proto pro vás otevíráme nový salon krásy, kde si můžete dopřát luxusní kosmetiku a SPA pedikúru, odpočinout si a užít si čas jen pro sebe.

Nový salon krásy ve SKIN CARE Liberec – kosmetika a SPA pedikúra

A protože pro vás vždy hledáme to nejlepší, vybrali jsme si pro náš salon krásy kosmetické značky z Londýna, které jsou po všech stránkách výjimečné.

Kosmetiku Linda Meredith si zamilovaly hollywoodské hvězdy, které potřebují vždy vypadat perfektně. Je plná přírodních ingrediencí, nádherně voní a umí vyřešit spoustu problémů, se kterými se vaše pleť potýká. Narozdíl od běžné kosmetiky nerozlišuje klasické typy pleti jako je například suchá, mastná nebo citlivá. Zaměřuje se místo toho na její aktuální potřeby. Pocit, který na pokožce ucítíte po ošetření vás nadchne, stejně jako jeho průběh. Vybrat si můžete z několika druhů, od nejpropracovanější královské péče po expresní kosmetiku, kterou stihnete i během polední pauzy. 

Více o kosmetice Linda Meredith

SPA pedikúra Margaret Dabbs v sobě spojuje to nejlepší z odvětví krásy a lékařské vědy. Vaše nohy po ní budou připravené do letních sandálků, jejich pokožka bude hloubkově vyživená a hydratovaná. Při pedikúře používáme brusku a pilníky, které neporušují kůži jako skalpel nebo žiletky. Pedikúra je tak velmi jemná a zároveň precizní. V nabídce máme kromě klasické SPA pedikúry také veganské ošetření, expresní pedikúru nebo lakování nehtů pečujícími laky.

Více o SPA pedikúře Margaret Dabbs

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ