arrows

Omlazení a lifting pleti bez skalpelu

Jehličková radiofrekvence INFINI nově ve SKIN CARE Liberec


Jehličková radiofrekvence INFINI je revoluční metoda, která vám pomůže doslova omládnout o pár let. Bez použití skalpelu a cizorodých látek napne vaši povadlou pleť a postará se o vaše jemné vrásky. INFINI pracuje s přirozenou reakcí vašeho těla, která nastane po dodání radiofrekvenční energie do hlubokých vrstev kůže. Dostane se tam s pomocí pozlacených mikrojehliček, které proniknou až k podkoží. Jejím působením je nastartována zvýšená tvorba kolagenu a dochází k liftingovému efektu. Díky svému hloubkovému působení je jehličková radiofrekvence vhodná pro všechny typy kůže a je vhodná i pro ošetření opálené pleti.

Co všechno jehličková radiofrekvence umí?

  • Zjemní vrásky
  • Ošetří a vyhladí jemné jizvičky po úrazech i po akné
  • Napne povadlou kůži
  • Celkově vás omladí

Omlazení pleti jehličkovou radiofrekvencí INFINI


Jehličková radiofrekvence - vaše nejčastější otázky:


Jak ucítím samotné ošetření?

Při ošetření ucítíte teplo a mírný tlak. Aby pro vás bylo snesitelné, nejprve vaši pleť ošetříme znecitlivujícím krémem. V porovnání s ošetřením pleti frakčním CO2 laserem je jehličková radiofrekvence komfortnější.

Jak dlouhá je rekonvalescence?

Ihned po ošetření bude vaše pleť začervenalá a mírně oteklá. Všechny tyto příznaky ale ve většině případů zmizí během 3 - 4 dní. Během té doby nemusíte omezovat své obvyklé aktivity.

Jak dlouho přetrvává efekt jehličkové radiofrekvence?

Na rozdíl od miniinvazivních injekčních metod pro omlazení pleti, jejichž efekt se řídí délkou působení použité látky, u jehličkové radiofrekvence se z výsledku můžete těšit dlouhodobě. I několik let.

Jsou výsledky viditelné okamžitě po zákroku?

Pozitivní změnu pocíte už od druhého dne. Celkový liftingový ekfekt ale nastupuje postupně s tím, jak pokračuje zvýšená tvorba kolagenu. Může to trvat několik týdnů až půl roku.

Jak dlouho trvá ošetření jehličkovou radiofrekvencí?

Počítejte s tím, že u nás strávíte maximálně hodinu a půl. V tomto čase je započítané působení znecitlivujícího krému, samotná jehličková radiofrekvence i závěrečná regenerace.

Co jsou vrásky a co je způsobuje?

Vrásky jsou záhyby na kůži, které vznikají na místech, kde se kůže krčí. Nejčastěji vznikají v důsledku procesu stárnutí, nadměrného vystavování kůže slunečnímu záření, kouření a nedostatečné hydratace. Nejběžnější typy vrásek, které se dají řešit miniinvazivními estetickými zákroky jsou vrásky na čele, na obličeji, na krku a v dekoltu.

ZJISTIT VÍCE O JEHLIČKOVÉ RADIOFREKVENCI

OBJEDNAT SE

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ