arrows

OMLAZENÍ PLETI PRO ZÁŘIVÝ VZHLED

Jak se zbavit jemných vrásek a pigmentových skvrn


Přechod mezi podzimem a zimou patří mezi méně oblíbená období roku. Sluníčka je málo, obloha je uplakaná a na náladě nepřidá ani pomalu se plížící předvánoční shon. Podívejte se na to ale z té lepší stránky. Nedostatek slunečních paprsků je ideální čas pro omlazení vaší pleti. Připravili jsme pro vás přehled ošetření, díky kterým vaše pleť získá mladší a zářivější vzhled.

Chemický peeling

Pro zářivější pleť bez pigmentových skvrn

Chemický peeling je výborný pro odstranění pigmentových skvrn. Vaše pleť po něm bude rozzářená a barevně sjednocená. Vaše vrásky budou jemnější, stejně tak drobné jizvičky po akné.

V současnosti se jedná o velmi oblíbenou a rozšířenou metodu pro omlazení pleti. Ošetření stihnete během polední pauzy a výsledek vás potěší již během pár dní. Při ošetření pracujme s roztokem kyseliny trichloroctové. Jejím působením dochází ke sloupnutí slabé svrchní vrstvičky kůže. Pod ní se následně objeví nová hladká vrstva zbavená jemných vrásek a pigmentových skvrn.

Chemického peelingu se nemusíte bát. V rukou vyškoleného, ideálně zdravotního personálu, je zcela bezpečný. U nás vždy nejprve provádíme test na malém kousku kůže. Jen pokud vidíme, že se kůže správně hojí, doporučíme vám celkové ošetření.

 

Laserový resurfacing

Pro napnutou pleť bez pigmentových skvrn a hlubokých jizev po akné

Laserový resurfacing, omlazení pleti frakčním laserem, má na pleť velmi podobný efekt jako chemický peeling. Jde ale více do hloubky. Laserové paprsky pronikají až do střední vrstvy kůže, kde díky svému termálnímu efektu nastartují proces její obnovy. Stimulují zvýšenou tvorbu kolagenních vláken, díky které je vyhojená pokožka napnutá a vypadá odpočatě a zdravě. Laserové ošetření je skvělé pro odstranění hyperpigmentací a vyhlazení jizev po akné.

Stejně jako u chemického peeling, i v případě omlazení pleti frakčním laserem, nejprve otestujeme metodu na malé oblasti. Teprve po vyhodnocení účinku vás celkově ošetříme.

Pokud si nejste jistá, který typ ošetření je pro vás nejvhodnější, objednejte se k nám na konzultaci. Prohlédneme vaši pleť a doporučíme vám ideální postup.

 

Chci se objednat

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ