arrows

OMLAZENÍ PLETI S DERMA ROLLEREM - HA LIFTING A HV LIFTING

Využijte limitovanou nabídku oblíbených přípravků pro vypnutí a oživení pleti!


S blížícími se prázdninami jsme pro vás připravili velmi limitovanou nabídku špičkových oblíbených přípravků pro omlazení a oživení pleti. HA Lifting a HV Lifting jsou určené pro použití s derma rollerem, který zajišťuje jejich maximální účinnost. Pokud tedy derma roller již používáte nebo jeho koupi plánujete, máte jedinečnou příležitost rozmazlit svou pleť a připravit ji na letní zátěž.

HA Lifting - Akční cena 600 Kč/4ml
Nezasíťovaná hyaluronová kyselina 15mg/ml.
Základní součást liftingu pleti, zajišťuje hydrataci a dostatečný objem pleti.
Pleť omlazuje, osvěžuje a zlepšuje povšechně její metabolismus.
Expirace 6/2017.

HV Lifting - Akční cena 100 Kč/2 ml
Velmi bohatá mezoliftová směs komplexně revitalizující a omlazující i velmi poškozenou pleť.
Vyhlazuje vrásky.
Obsahuje mimo jiné: kyselinu hyaluronovou, cystein, alanin, kyselinu ascorbovou, lysin, arginin, valin, threonin, tryptofan, tyrosin, serin, kyselinu aspartovou, prolin, taurin, thiamin, retinyl acetát, niacinamid, tokoferyl acetát, kyselinu listovou.
Expirace 5/2019.

A co je to vlastně derma roller?
Derma roller (derma váleček) je speciální váleček, na které se nachází velmi jemné mikrojehličky. Při přejíždění válečkem po pleti vznikají mikroskopické vpichy, kterými se dopraví účinné látky, obsažené v krému nebo séru přímo do kůže. Účinnost přípravků se tak mnohonásobně zvyšuje, při běžném nanášení na povrch pleti se totiž obvykle vstřebají pouze 3 % účinných látek.

Dalším pozitivním efektem použití derma rolleru je zvýšená tvorba kolagenu a elastinu, ke které dochází díky narušení pokožky jemnými vpichy. Díky tomu se zvyšuje elasticita pokožky, redukují vrásky, vyhlazují nerovnosti a jizvičky.

Derma roller je určen pro domácí použití, můžete tak kdykoliv své pleti dopřát vitamínový koktejl, osvěžit ji a dodat jí mladistvý vzhled.

Pokud derma roller již vlastníte, tak neváhejte a rezervujte si svůj HA Lifting nebo HV Lifting za akční cenu! Množství přípravků, které máme k dispozici je velmi limitované!

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ