arrows

ONLINE konzultace s našimi lékařkami

Poradíme vám zdarma


Víte, co vás trápí, ale nevíte, které řešení by pro vás bylo ideální? Nemusíte si s tím lámat hlavu, od toho jsme tu my. Kromě běžných osobních konzultací vám nyní nabízíme také možnost zkonzultovat váš problém prostřednictvím video hovoru s naší lékařkou.
 
 • ONLINE konzultace probíhá stejně jako osobní konzultace, jen z bezpečí a pohodlí vašeho domova. Ušetříte svůj čas a můžete si v klidu rozmyslet a naplánovat svou příští návštěvu u nás.
   
 • Připojení na ONLINE konzultaci zvládnete i pokud nejste technický typ. Budete k němu potřebovat počítač, tablet nebo chytrý telefon s dobrým připojením na internet, zapnutou kamerou a obyčejná sluchátka s mikrofonem. Od nás obdržíte jednoduchý návod jak na to.
   
 • ONLINE konzultace je u nás ZDARMA.
   
 • Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem z oblasti estetické dermatologie.
   
 • Pokud se po konzultaci budete chtít objednat na zákrok, rádi pro vás najdeme termín, který vám bude vyhovovat. Pracujeme v upraveném režimu s přísnými hygienickými opatřeními. U nás jste v bezpečí.

Pro objednání volejte 732 522 227 nebo pište na email konzultace@skincareliberec.cz

Přečtěte si více o současném provozu a hygienických opatřeních.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ