arrows

Hygienická opatření v souvislosti s aktuální situací

Navštivte nás bez obav, dbáme na vaše bezpečí


Naše milé klientky a klienti,

po krátké přestávce se vracíme. Jsme tu opět pro vás, v upraveném režimu a s hlubokým respektem k současné situaci. Navštívit nás můžete každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin.

Vaše zdraví a zdraví našich lékařek, sester i recepčních je pro nás na prvním místě. Zpřísnili jsme proto všechna běžná hygienická opatření. Dezinfikujeme vše, čeho se u nás dotýkáte a objednáváme vás tak, abychom zajistili dostatečnou vzdálenost mezi čekajícími klienty.

Moc vás prosíme o ohleduplnost a respektování podmínek ošetření u nás. I když pro vás mohou být chvilkově nepohodlné, jsou nutné pro ochranu zdraví nás všech.

 • Pokud jste přicestovali ze zahraničí, prosíme vás o dodržení 14denní karanténní lhůty a odklad návštěvy u nás.
   
 • I nadále vás prosíme o odložení návštěvy ve SKIN CARE, pokud máte:
  • zvýšenou teplotu,
  • respirační potíže,
  • další příznaky virového onemocnění.
    
 • Jsme moc rádi, když vaše srdce hoří pro SKIN CARE, ale nesmí hořet více než 37 stupni Celsia. Proto vás po příchodu k nám chvilku zdržíme měřením tělesné teploty a vyplněním epidemiologického dotazníku.
   
 • Váš doprovod obvykle vítáme, nyní vás ale musíme poprosit, abyste dorazili bez něj. Pokud doprovázíte své dítě na ošetření, je to v pořádku. V tomto případě se naše hygienická opatření samozřejmě vztahují i na vás.
   
 • Naplánujte si svůj příchod ideálně tak, abyste přišli přesně na domluvenou hodinu. Pomůžete nám vyhnout se situaci, že se na recepci nebo v čekárně sejde příliš velký počet klientů, kdy je složitější zajistit bezpečnou vzdálenost mezi nimi.
   
 • Po příchodu k nám vám doporučujeme umýt si ruce teplou vodou a voňavým mýdlem. Pokud cítíte, že potřebujete něco silnějšího, můžete využít i dezinfekci nebo jednorázové rukavice, které jsme pro vás připravili.
   
 • Prosíme, plaťte u nás platební kartou. Není potvrzené, že se viry přenáší bankovkami, ale opatrnost je na místě.

Pro objednání na ošetření nebo konzultaci nám zavolejte na tel. číslo 732 522 227 nebo napište na email info@skincareliberec.cz. Rádi pro vás najdeme volný termín nebo s vámi probereme vaši konkrétní situaci.

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na vás,

Váš tým SKIN CARE Liberec

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ