arrows

Operace očních víček

Novinka ve SKIN CARE Liberec


Operace očních víček (blefaroplastika) patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším zákrokům plastické chirurgie v České republice. Vyhledávají ji ženy a také muži z estetických, ale i zdravotních důvodů. Zákrok je oblíbený pro svou nenáročnost, krátkou rekonvalescenci a dlouhodobý efekt. Nyní můžete úpravu svých víček svěřit také do rukou našeho lékařského týmu.

Operace očních víček (blefaroplastika) vám ubere až 10 let. Zbaví vás unaveného vzhledu i problémů s viděním. Líčení očí se opět stane vaší radostí.

Nejdůležitější fakta o operaci očních víček


1. Mladší vzhled díky odstranění přebytečné kůže

Při operaci očních víček odstraňujeme přebytečnou kůži a redukujeme polštářky tuku, které vystýlají prostor mezi okem a lebkou. Výsledkem operace je mladší, odpočatý vzhled a zlepšení problémů s viděním, které může povislá kůže způsobovat. Uvádí se, že operace očních víček omladí váš vzhled o 5–10 let.

2. Hodinový zákrok v místním znecitlivění

Operace horních očních víček je ambulantní zákrok, který trvá přibližně jednu hodinu. Probíhá v lokální anestezii, vaše tělo tedy není zatížené tak jako při celkové narkóze. Na operaci je vhodné dorazit s doprovodem, který vás bezprostředně po jejím ukončení odveze domů.

3. Dlouhotrvající výsledky

Efekt operace horních víček přetrvává obvykle 5–7 let, ale výjimkou není ani doživotní efekt. Záleží na tom, v jakém věku operaci podstoupíte a jaká je vaše genetická výbava. Pokud žijete zdravě a o svou pleť pečujete, vaše šance na dlouhotrvající výsledek se výrazně zvyšuje.

4. Nízké riziko zdravotních komplikací

S každým zákrokem plastické chirurgie je spojené určité riziko zdravotních komplikací, v případě operace očních víček je ale velmi nízké. Otoky a modřiny v očním okolí, které se obvykle objeví krátce po operaci, do několika dnů odezní. Pro nekomplikovaný průběh zákroku i rekonvalescence je důležité dodržovat doporučení lékaře.

5. Sotva viditelné jizvy

Pro odstranění přebytečné kůže a tuku z horních víček lékař vede řez v ohybu víčka, kde se jizva při otevřených očích schová. Výhodou jizev po operaci je také jejich rychlé a obvykle bezproblémové hojení. Pokud o ně budete správně pečovat, budou časem téměř neviditelné.

Operace horních víček ve SKIN CARE Liberec

V současnosti se zaměřujeme pouze na operaci horních víček. Zákrok provádí naše lékařky MUDr. Romana Harcubová (chirurg) a MUDr. Vladimíra Kasajová (oční lékař). Cena zákroku je 10.000 Kč.

Zde najdete detailní informace o operaci očních víček a fotografie našich výsledků.

Chci se objednat

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ