arrows

OTEVÍRÁME GYNEKOLOGICKOU AMBULANCI

Nová komfortní péče pro ženy a dívky od 15 let


Milé dámy,

vyslyšeli jsme vaše přání a během září pro vás otevíráme gynekologickou ambulanci! O zdraví vašich ženských pokladů se bude starat paní doktorka MUDr. Petra Mrázková Líbalová. Na podzim do našeho týmu přibude další lékařka gynekoložka, díky které vám budeme moci nabídnout více volných termínů.

Gynekologická ambulance ve SKIN CARE Liberec poskytuje preventivní gynekologickou péči ženám a dívkám od 15 let.

Stejně jako na ostatní služby, ani na gynekologickou péči nemáme smlouvy s pojišťovnami a naše klientky si ji budou hradit napřímo. Chceme vám poskytnout ten nejlepší komfort a přístup v prostředí, kde se budete cítit příjemně. Ordinaci máme vybavenou moderním ultrazvukem i kolposkopem pro vyšetření děložního hrdla. Spolupracujeme s dalšími specializovanými pracovišti a můžeme vám tak zprostředkovat účinnější cytologické vyšetření nebo vyšetření dispozice k vyšší srážlivosti krve pro bezpečné užívání antikoncepce.

Služby gynekologické ambulance SKIN CARE Liberec:
 

  • Pravidelné preventivní prohlídky
  • Léčba běžných gynekologických obtíží
  • Poradenství v oblasti vhodné antikoncepce (také v návaznosti na léčbu akné)
  • Zavádění nitroděložních antikoncepčních tělísek

Naše kapacita nám neumožňuje pečovat o ženy v těhotenství. Prosíme, vezměte to v úvahu, pokud byste se nám ráda svěřila do péče a chystáte se otěhotnět.

Těšíme se na vás!

MUDr. Petra Mrázková Líbalová a tým SKIN CARE Liberec

VÍCE O GYNEKOLOGICKÉ PÉČI

Chci se objednat

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ