arrows

13.1.2017 * 13:00 * 13 žen * 13 % sleva

Pátek třináctého přeje zdraví a kráse!


V roce 2017 nás čekají jen dva pátky třináctého. První z nich připadá na 13. ledna. Pro někoho je tento den už předem nabarvený načerno a radši nevytáhne paty z postele. Pro nás je to ideální příležitost tento výjimečný den oslavit spolu s vámi. Připravili jsme proto pro vás speciální nabídku v podobě 13% slevy na vaše oblíbená ošetření. Začínáme ve 13:00 hodin a máme prostor jen pro 13 z vás. 

Buďte s námi krásná od hlavy až k patě!
Nebudeme vás dlouho napínat a rovnou prozradíme, které zákroky jsme pro vás na pátek třináctého připravili.

ZVĚTŠENÍ RTŮ
Plné, smyslné a souměrné rty. Také po nich toužíte? Vyzkoušejte zvětšení rtů výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, je jedním ze základních stavebních prvků mezibuněčné stěny. Má hydratační a elastické vlastnosti, a proto je ideální pro dodání objemu vašim rtům a zvýraznění jejich kontur. Naše paní doktorky dokáží velmi citlivě odhadnout, jaké množství látky je ideální právě pro vás. Vaše rty po ošetření budou tak smyslné, že jim žádný muž neodolá.

LASEROVÁ EPILACE
Trvalé odstranění chloupků vám neslibujeme, protože je z fyziologického hlediska nemožné. Můžeme vám ale slíbit výraznou redukci jejich růstu. Ať už vás trápí chloupky nad horním rtem nebo vás nebaví holit si každý týden nohy či třísla, náš laser je pro vás ideálním řešením. Po 4 - 6 opakováních vám chloupky téměř neporostou a ošetření bude nutné zopakovat maximálně jednou nebo dvakrát ročně. Naši speciální 13% slevu můžete čerpat i na stálý balíček 5+1 ošetření zdarma. 

VAGINÁLNÍ REJUVENACE - ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ PO PORODU A MENOPAUZE
Máte za sebou porod miminka nebo jste právě v menopauze a trápí vás stresová inkontinence nebo vaginální ochablost, díky které si naplno neužijete milování s partnerem? Máme pro vás malý zázrak - FRAXIS GYNOLASER. Tato novinka v portfoliu našich služeb je unikátním řešením, jehož účinnost je podložena řadou klinických studií a především zkušeností našich klientek, které ho již podstoupily. 

Nezapomeňte, že v pátek 13. ledna máme prostor jen pro 13 z vás! Těší se na vás MUDr. Xenie Kučerová a MUDr. Petra Mrázková Líbalová.

Rezervujte si svůj termín

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ