arrows

Letní akce medicinální (suchá) pedikúra + 20 min reflexní masáž ZDARMA

Pochlubte se krásnými nohami v letních sandálkách


Jemná, pečlivá a účinná

To je medicinální pedikúra, kterou můžete svým nohám dopřát u nás ve SKIN CARE Liberec. V červenci a srpnu si navíc v rámci ošetření příjemně odpočinete u dvacetiminutové reflexní masáže chodidel v hodnotě 300 Kč, kterou máte od nás jako letní dárek zcela ZDARMA.

Při medicinální (suché) pedikúře odborně s pomocí profesionální podologické jednotky LUNAR B-XB ošetřujeme nehty a kůži na nohou. Technika medicinální pedikúry, při které se ošetření provádí broušením frézkami ve vysokých otáčkách, je oproti klasické mokré pedikúře velmi jemná a precizní. Nedochází k narušení integrity kůže, jako u seřezávání skalpelem, a je tak minimalizováno riziko infekce. Ošetření je zcela bezbolestné. Medicinální pedikúra je určená pro každého, kdo chce svým nohám dopřát špičkovou péči. Je ideální pro klienty se zdravotními omezeními jako je diabetes, onemocnění žil, lupenka a neuropatie.

Jakou péči věnujeme vašim nohám při medicinální (suché) pedikúře?

  • Zkrátíme délku vašich nehtů a zarovnáme jejich tvar.
  • Vyčistíme prostor mezi nehtem a nehtovým valem.
  • Odstraníme zrohovatělou kůži.
  • Obrousíme rozpraskanou kůži na patách.
  • Odstraníme kuří oka.
  • Ošetříme zarůstající nehty.
  • Hydratujeme kůži přírodním voňavým olejem, aby byla hebká a vláčná.

Co je reflexní masáž chodidel a jak se po ní budete cítit?

Při reflexní masáži stimulujeme nervová zakončení na ploskách nohou, která jsou reflexně propojena s orgány v těle. Při masáži se tak odbourávají blokády energetických kanálů a zlepšuje se funkce jednotlivých orgánů.

Stimulace reflexních bodů při masáži může být ze začátku bolestivá. Proto začínáme jen velmi jemně a postupně přidáváme na intenzitě. Bolest při zmáčknutí jednotlivých bodů znamená, že energetická dráha je zablokovaná a masáží je potřeba ji uvolnit. Bolest je tedy svým způsobem žádoucí a s postupným uvolňováním bude odeznívat.

Bezprostředně po masáži budete cítit velmi příjemný pocit v nohou i po celém těle. Odejdete od nás s krásnými nohami a příjemně zrelaxovaní.

Objednat se

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ