arrows

Podzimní úklid letních škod

Dopřejte si osvěžení v létě namáhané pleti a zbavte se pigmentových skvrn!


Také vaše letní opálení dávno vybledlo a vy máte pocit, že je vaše pleť najednou smutná a povadlá? Snažíte se každé ráno pod makeupem skrýt pigmentové skvrny, které vám zůstaly jako nechtěná památka na hodiny strávené na sluníčku? Teď je ten nejlepší čas s nimi zatočit a dopřát v létě namáhané pokožce osvěžení.

Proč je pokožka v letních měsících více namáhaná?

Vystavování pleti slunečnímu záření je jednou z hlavních příčin jejího předčasného stárnutí, potažmo vzniku zhoubných nádorů kůže. Na vině jsou UVA a UVB záření. Při nadměrném vystavování pokožky slunci dochází k poklesu její hydratace a elasticity. Pokožka je vysušená, méně napnutá a objevují se vrásky. Díky působení slunečního záření navíc vznikají pigmentové skvrny. Ty se často objevují i díky hormonálním změnám a sluneční záření jejich vznik ještě zhoršuje. Takzvané stařecké skvrny se často objevují už po čtyřicátém roku života. 

Jedinou ochranou před negativními vlivy slunečního záření je prevence. Tedy ochrana pokožky krémy s vysokým slunečním ochranným faktorem a vyhýbání se přímému slunci. 

Že to všechno víte, ale přesto neodoláte sexy opálené pokožce? Dopřejte jí alespoň po létě léčivou kúru, která jí pomůže zregenerovat.

Jak oživit pleť po letním slunečním náporu?

Základem péče o pleť je hydratace a podpora tvorby kolagenu. Použití kvalitních hydratačních krémů a pleťových masek by mělo být samozřejmostí. Pro podporu tvorby kolagenu, získání zářivého vzhledu pokožky můžete vyzkoušet některou z moderních metod estetické dermatologie.

Jaké metody vrátí vaší pleti ztracený lesk a odstraní pigmentové skvrny?

Chemický peeling

Při chemickém peelingu naneseme na zvolenou oblast slabý roztok kyseliny trichloroctové. Několik dnů po peelingu se sloupne svrchní vrstva kůže a pod ní se objeví nová rozzářená pleť. Kromě pigmentových skvrn chemický peeling odstraní i velmi jemné vrásky.

Laserový resurfacing

Jehličková radiofrekvence INFINI

Plazmaterapie

Laserový peeling s karbonovou maskou

 

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ