arrows

POHLAZENÍ, KTERÉ LÉČÍ

Léčebné a relaxační techniky nově ve SKIN CARE Liberec


 

Omlouváme se, služby již v současnosti neposkytujeme.

Detoxikační manuální lymfodrenážomlazující masáž obličeje a dekoltustimulující masáž chodidel - to jsou nové služby, při kterých si u nás můžete příjemně zarelaxovat a zároveň na sebe nechat působit jejich léčivé účinky.

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika, při které se aktivuje povrchový mízní systém, který je zodpovědný za odvádění odpadních látek z vašeho těla. Jeho aktivace podporuje látkovou výměnu organismu a velmi účinně napomáhá detoxikaci, podporuje imunitu, pomáhá při otocích, při prevenci celulitidy, urychluje regeneraci po úrazech a operacích a zmírňuje migrénu. Pokud se cítíte unavení, manuální lymfodrenáž vám pomůže získat zpět ztracenou energii.

Omlazující masáž obličeje působí preventivně proti tvorbě vrásek a ochabování pleti a pomáhá zbavit se každodenního stresu.

Stimulací bodů a plošek na chodidlech při reflexní masáži uvolňujeme blokády energetických kanálů v těle. Masáž pomáhá zmírnit a léčit obtíže při migrénách, při bolestech zad, plotének a kloubů, při alergiích a napomáhá detoxikaci organismu. Kromě toho je masáž chodidel velice příjemná a uvolňující.

Přijďte si k nám odpočinout a načerpat zdraví. Těší se na vás Magda Černá.

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ