arrows

Nepodceňujte riziko rakoviny kůže

Nechte svá znaménka vyšetřit a odstranit včas!


Zima pomalu končí a blíží se období, kdy odložíte zimní bundy a vystavíte svou kůži slunečním paprskům. Pokud také patříte k lidem, kteří sluníčku neodolají, ujistěte se včas, že je vaše kůže v pořádku a všechna znaménka zdravá. Jarní měsíce využijte k odstranění nechtěných znamének a výrůstků na kůži, ať se můžete slunit bez obav.

Nepodceňujte riziko rakoviny kůže

Zhoubný nádor kůže, melanom, je jedním z nejagresivnějších forem rakoviny. Roste velmi rychle a metastázuje z kůže do ostatních orgánů. Pokud je odhalen až v pokročilém stádiu, naděje na úspěšné vyléčení pacienta je velmi malá. Proto je důležité mít svá znaménka neustále pod kontrolou a poznat včas, že se znaménko mění, a že představuje potenciální riziko. Samostatnou kontrolu byste měli provádět ideálně jedenkrát měsíčně. Do rukou lékaře se svěřte jednou ročně. 

Vaše znaménka pod naší kontrolou

Pro kontrolu vašich znamének naše lékařky využívají nejmodernější robotický digitální dermatoskop FotoFinder. Na rozdíl od ručního dermatoskopu a obyčejného digitálního dermatoskopu, FotoFinder skenuje celé tělo včetně zdravé kůže. Výsledky ukládá pro porovnání změn při příští návštěvě. Díky tomu nepřehlédneme žádnou změnu ani u klientů, kteří mají na těle více než 50 znamének.

Zajímá vás, jak samotné vyšetření probíhá a jaké typy výrůstků se na své kůži můžete najít? Přečtěte s více v našem článku o odstranění znamének a kožních výrůstků. 
Přejít na článek

Nechte svá znaménka vyšetřit včas s podporou zdravotních pojišťoven

I v roce 2017 si můžete u nás nechat svá znaménka odborně zkontrolovat a ušetřit díky příspěvkům zdravotních pojišťoven. Připravili jsme pro vás aktuální přehled pojišťoven, které přispívají na vyšeření znamének. 
Přejít na přehled pojišťoven

Ke každému vyšetření znamének dárek od nás navíc

Až do konce března vám ke každému vyšetření znamének věnujeme poukázku na jejich odstranění laserem v hodnotě 200 Kč. S jejich odstraněním neotálejte, jaro je ideální období. Do léta se vám stihne zahojit drobná jizvička, která po odstranění laserem vznikne, a zároveň se sníží riziko nezdravých změn znaménka během letního slunění.

A ještě dobrá zpráva nakonec! Kromě znamének můžete poukázku od nás využít i na odstranění jakéhokoliv jiného výrůstku na kůži, který vám vadí z estetických důvodů, nebo který vám překáží například při oblékání. Naše lasery si poradí s fibromy, virovými i stařeckými bradavicemi, hemangiomy, xantelesmaty, epidermoidními cystami i milii.

 

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ