arrows

Hledáme zdravotní sestru!

Přidejte se do do našeho týmu ve SKIN CARE Liberec


Našich spokojených klientů je čím dál více, a tak rozšiřujeme náš tým. Do SKIN CARE Liberec hledáme zdravotní sestru, kterou bude bavit pečovat s námi o jejich zdraví a krásu.

Do našeho přátelského týmu SKIN CARE Liberec hledáme zdravotní sestru.

Jsme zdravotnické zařízení, ale vůni dezinfekce a doktorské pláště u nás nenajdete. Naše pracovní prostředí je citlivě upravené tak, aby se u nás klienti cítili příjemně a rádi se k nám vraceli. Hlavním důvodem, proč se k nám vracejí, je ale náš osobní přístup. Své klienty si hýčkáme a vždy dbáme o to, aby od nás odcházeli s dobrým pocitem.

Je vám takový přístup blízký? Výborně, mohla byste k nám skvěle zapadnout. Nemusíte mít sáhodlouhou praxi, všechno vás naučíme. I práci s našimi moderními přístroji, které jinde v Liberci nemají. Také vám můžeme slíbit, že díky rozmanitosti naší práce se u nás nebudete nudit. Budete se neustále učit něco nového, protože pro naše klienty rádi vymýšlíme nové služby. Vyjdeme vám vstříc s pracovní dobou, můžete u nás pracovat i na zkrácený úvazek. Vaše znalost angličtiny nebo němčiny je pro nás výhodou, ale ne nutností.

Co bude naplní vaší práce:

  • Práce s lasery
  • Asistence lékaře při zákrocích
  • Obsluha digitálního robotického dermatoskopu FotoFinder
  • Samostatná práce s klientem

Líbíme se vám? Tak se k nám přidejte.

Svůj životopis nám pošlete do 15. 4. 2018 na leona.zemanova@skincareliberec.cz

Těšíme se!

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ