arrows

TÝDEN PROTI MELANOMU 24. - 28. dubna 2017

Nechte si zkontrolovat svá znaménka se slevou 500 Kč!


Milí klienti, jsme moc rádi, že se zajímáte o své zdraví a velmi nás těší váš zájem o kontrolu znamének u nás ve SKIN CARE Liberec! V tuto chvíli už jsou bohužel všechny volné termíny v rámci akce Melanoma Day beznadějně rozebrány. Velmi rádi se vám budeme věnovat kdykoliv během celého roku!

Výskyt nádorových onemocnění kůže každým rokem rychle stoupá na celém světě, ale i v České republice. Nejzhoubnější formou je maligní melanom, který vzniká přeměnou pigmentových buněk kůže. Na problematiku rakoviny kůže upozorňuje mezinárodní Den proti rakovině kůže - Melanoma Day. Letos tento den připadá na pondělí 24. dubna.

Vyšetření znamének dermatoskopem

Prevence rakoviny kůže je jedna z hlavních oblastí, na kterou se ve SKIN CARE Liberec zaměřujeme

Proto se již tradičně připojujeme k Melanoma Day a zveme vás na kontrolu znamének na našem robotickém digitálním dermatoskopu. Pro tuto příležitost jsme pro vás připravili akci, při které ušetříte 500 Kč z ceny vyšetření. Během celého týdne od 24. do 28. dubna vás kontrola znamének u nás bude stát jen 1 000 Kč místo obvyklých 1 500 Kč. Na vyšetření navíc můžete čerpat příspěvky od většiny zdravotních pojišťoven.

Kontrola znamének na našem digitálním dermatoskopu, který je jediný v Libereckém kraji, je pro vás obzvláště vhodná, pokud máte na těle více než 20 pigmentových znamének. Jejich pravidelná kontrola je klíčem k včasné diagnostice melanomu a jeho úspěšné léčbě.

Vzhledem k omezenému počtu míst je nutné se včas objednat!

Objednat se

Zjistit více o vyšetření znamének

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ