arrows

Vánoční dárky pro muže

8 tipů na dárky, díky kterým bude váš muž zdravý a přitažlivý


Péče o krásu a zdraví už dávno není jen téma nás žen. Také čím dál více mužů chce vypadat dobře a cítit se dobře. Jestli k nim patří i ten váš, máme pro vás pár tipů na dárky, které ho zaručeně potěší. A vůbec nevadí, že jste vánoční nákupy nechala na poslední chvíli. Naše dárkové poukazy si u nás můžete osobně vyzvednout až do 21. prosince.

Udělejte svému muži radost dárkovým poukazem od SKIN CARE Liberec


Kontrola znamének robotickým digitálním dermatoskopem FotoFinder


Melanom je jeden z nejzhoubnějších nádorů. Jeho včasné odhalení může až 5x zvýšit šanci na přežití. Pravidelná kontrola znamének by proto měla patřit k naprosté samozřejmosti. I přesto ji spousta mužů zanedbává. Přitom melanom hrozí nejvíce jim. Obzvláště, když jsou světlejšího fototypu a je jim více než 50 let. U nás jim během vyšetření na našem moderním přístroji zkontrolujeme všechna znaménka včetně celé kůže. Díky uložení výsledků a jejich porovnání při příští kontrole odhalíme každou nezdravou změnu včas.


Odstranění znamének, výrůstků a bradavic laserem


Výrůstky a znaménka na kůži nejenže nevypadají hezky, ale zároveň mohou představovat také zdravotní problém. Proto je vždy dobré mít o nich přehled a včas přemýšlet o jejich odstranění. Neriziková znaménka, výrůstky i bradavice u nás odstraňujeme výkonným frakčním laserem. Zákrok trvá jen pár minut a vznikne po něm jen malá jizvička. Pokud je znaménko větší než 5 mm nebo vyžaduje histologický rozbor, odstraníme jej klasickou chirurgickou cestou.


Podpůrná léčba akné a zjemnění jizev


Akné netrápí jen teenagery, ale i zralé muže. Jeho hlavní příčinou je totiž hormonální nerovnováha, která může z různých důvodů nastat kdykoliv během života. Zbavit se akné není jednoduché a bez komplexní léčby a správné péče o pleť se nikdo neobejde. Pro podporu zklidnění aktivního zánětu, prevenci vzniku jizviček a jejich zjemnění existuje spousta moderních metod. Naši klienti si oblíbili laserový peeling s karbonovou maskou, fototerapii Healite II, chemický peeling, laserový resurfacing nebo terapii biostimulačním laserem.


Medicinální (suchá) pedikúra


Je ideální pro namáhané nohy sportovců, které jsou plné otlaků a zrohovatělé kůže. Při ošetření pracujeme s jemnými frézkami, které ve vysokých otáčkách kůži dokonale obrousí. Výhodou medicinální pedikúry je nejen její preciznost, ale i bezpečnost. Na rozdíl od mokré pedikúry nenarušujeme kůži a hrozí tak minimální riziko poranění a infekcí. Poradíme si i se zarůstajícími nehty, kuřími oky a bradavicemi. Pro zpříjemnění ošetření doporučujeme pedikúru zkombinovat s reflexní masáží chodidel.


Léčba nehtových plísní laserem


Nehtová plíseň trápí spoustu mužů a ti je bohužel často nechávají dlouho bez povšimnutí. Když už je plíseň rozbujelá a nehty na nohou hrají všemi barvami, běžná léčba nepomůže. V takové situaci je možné zvolit celkovou léčbu léky nebo vyzkoušet účinnou léčbu nehtových plísní laserem. Při ošetření povrch nehtu zahříváme na teplotu 40°C, při které dojde k narušení růstu plísně. Během série několika zákroků začne postupně dorůstat zdravý nehet.


Odstranění popraskaných žilek laserem


Kvůli častým přechodům ze zimy do tepla a obráceně se popraskané žilky na obličeji a nose mužů běžně objevují právě v zimním období. Ve stejném čase, tedy od podzimu do jara, je také vhodné věnovat se jejich odstranění cévním laserem. Na opálené kůži je totiž zákrok bolestivější. Vzhledem k uložení žilek v různých vrstvách kůže je někdy nutné ošetření vícekrát opakovat. Výhodou našeho cévního laseru je jeho vysoká účinnost a bezpečnost. Při ošetření nedochází k žádnému poškození tkáně v okolí žilky.


Odstranění pigmentových skvrn


Ano, i u mužů po 40. věku života se objevují pigmentové neboli stařecké skvrny. Ať už se zabydlí na obličeji nebo na hřbetech rukou, jsou neklamnou známkou stárnutí. I když jejich odstranění čas nezastaví, může opticky ubrat pár let. Pro odstranění pigmentových skvrn používáme chemický peeling, frakční CO2 laser nebo pulsní laser. Na základě provedení testu na malé ploše kůže doporučíme metodu, která bude mít nejlepší efekt.


Odstranění nadměrného pocení


Pocení je pro termoregulaci našeho organismu nesmírně důležité. Když se ale kvůli němu váš muž musí převlékat několikrát za den, může být už velmi obtěžující. Proč se s nadměrným pocením trápit, když je možné jej jednoduše odstranit? Jednou z nejrozšířenějších metod je odstranění s pomocí botulotoxinu. Aplikujeme jej tenkou jehličkou do podpaží a díky přerušení přenosu nervových vzruchů do potní žlázy pocení na 6 měsíců zablokujeme. Takto můžeme pocení dočasně odstranit také na dlaních a chodidlech.

Vánoční dárkové poukazy v hodnotě od 500 Kč si můžete objednat zde na našich stránkách nebo u nás na recepci. Aby se váš poukaz dostal pod stromeček včas, doporučujeme vám jeho osobní vyzvednutí. Před vánočními svátky jsme tu pro vás až do 21. prosince do 12:00 hodin.

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ PRO MÉHO MUŽE

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ