arrows

Všechny výhody laserové tumescentní liposukce

Jak se můžete zbavit tukových polštářků šetrně a pohodlně


SLUŽBU LASEROVÉ TUMESCENTNÍ LIPOSUKCE V SOUČASNOSTI JIŽ NENABÍZÍME

Prohlédněte si ostatní služby estetické medicíny pro vaše zdraví a krásu

Jíte zdravě, vyhýbáte se sladkému, potíte se v posilovně, a přesto vaše tukové polštářky tvrdohlavě odolávají. Možná si říkáte, že se na to můžete vykašlat, a že se s tím zkrátka musíte smířit. V hlavě vám ale hlodá červík pochybností. Stojí za to vzdát se a hodit za hlavu všechno dosavadní úsilí? Vždyť už zbývá jen pár malých polštářků. Jak se jich ale zbavit?

Máme pro vás dobrou zprávu, není to beznadějné. Dnes naštěstí už existují techniky, které vašemu tělu pomohou dodat křivky, po kterých jste vždy snila. Asi nejznámější je klasická operační liposukce. Šetrnější a pohodlnější metodou je laserová tumescentní liposukce. Je ideální pro modelaci v oblasti podbradku, bříška, boků, stehen, lýtek nebo paží. Jaký je mezi nimi rozdíl a jaké jsou výhody laserové tumescentní liposukce? Shrnuli jsme pro vás vše hlavní.

Výhody laserové tumescentní liposukce

1. Probíhá ambulantně pouze v lokální anestezii
Na rozdíl od klasické liposukce při tumescentní liposukci nemusíte podstoupit celkovou anestezii. Při zákroku pouze lokálně znecitlivíme místa, kam zavádíme kanylu. Tím zkrátíme vaši rekonvalescenci a snížíme riziko nevolností, které často následují po narkóze. Ošetření je tak mnohem bezpečnější. Nemusíte se obávat vedlejších účinků celkové anestezie. Po zákroku navíc ihned odcházíte domů.

2. Ošetření je preciznější a důkladnější
Lokální anestezie má výhody i pro výsledek ošetření. Během zákroku jste vzhůru a můžete tak ovládat své tělo. Lékař vás během ošetření může požádat o zatnutí nebo uvolnění svalů. Snadněji tak odstraní tuk v oblastech, které jsou hůře dostupné, když jste v narkóze. Může tak ošetřit opravdu všechny oblasti a tuk odstranit rovnoměrněji.

3. Vaše kůže je po ošetření hladší
Kanyla, kterou používáme při laserové tumescentní liposukci, je menší než při klasické liposukci. Díky tomu lépe kontrolujeme množství odsátého tuku. Na kůži zůstává jen jeden nebo více jemných vpichů. Zároveň při ošetření laserovým paprskem stimulujeme podkožní kolagen. Vaše kůže je po zákroku hladká a viditelně napnutá. Můžete se těšit i na zlepšení příznaků celulitidy.

4. Méně krvácení a modřin
Při zákroku vám lékař cíleně pouze do ošetřované oblasti aplikuje speciální roztok s příměsí lokálního anestetika. Díky tomu zaznamenáte jen minimální ztrátu krve a obvykle odejdete i bez modřin. Vaše rekonvalescence bude velmi krátká. 4 týdny po zákroku musíte na den i noc nosit speciální návleky. Pak už se ale můžete těšit ze svých nových křivek.

5. Laserová tumescentní liposukce je levnější
Laserová tumescentní liposukce je díky tomu, že probíhá jen v lokální anestezii, mnohem cenově dostupnější než klasická operační liposukce. 

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ