arrows

Zákaz parkování u SKIN CARE

Dopravní omezení v Klostermannově ulici


Milí klienti, pokud se k nám chystáte autem, tak neparkujte jako obvykle v Klostermannově ulici! Je sem odkloněna doprava z uzavřené Vítězné ulice a kvůli plynulosti a bezpečnosti zvýšeného provozu je na celém úseku placeného parkování dočasně umístěna značka zákaz zastavení. Ze začátku byla policie vůči parkujícím na zákazu tolerantní, ale v současnosti už nemilosrdně rozdává pokuty. 

Dopravní situace v Liberci v centru je kvůli velkému množství uzavírek kritická. Bohužel vám nyní ani nemůžeme doporučit ideální náhradní variantu pro parkování v blízkosti SKIN CARE. Své štěstí můžete zkusit v okolí ulice Husova nebo naproti Severočeskému muzeu, případně u Tržního náměstí, v Tyršově nebo Komenského ulici. Vše je v docházkové vzdálenosti od nás kolem 10 minut. Pokud si chcete být jisti, že k nám dorazíte včas na svůj objednaný termín, doporučujeme nechat auto doma a projít se pěšky. Pokud pro vás cesta jinak než autem nepřipadá v úvahu, počítejte s dostatečnou rezervou.

Děkujeme za vaší trpělivost a držíme nám všem pěsti, ať je současný dopravní chaos brzy za námi!

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ