arrows

Zjemnění jizev a pigmentací po akné laserem

Akční cena v říjnu –500 Kč


Život s akné není jednoduchý, ať už se s ním setkáte v pubertě nebo v dospělosti. I když se zánět podaří vyléčit a přestanou vás obtěžovat bolestivé hnisavé pupínky, může nastat nové trápení s jeho následky – jizvami a fialovými nebo červenými pigmentacemi. Na měsíc říjen jsme pro vás připravili akci na ošetření celého obličeje frakčním laserem. Pomůže zahladit stopy po akné a nastartuje tvorbu nové zdravé tkáně.

Ošetření obličeje frakčním CO2 laserem (laserový resurfacing) pomáhá zahladit stopy po akné. Účinně zjemní jizvy i tmavé pigmentace.

Jak ošetření frakčním laserem funguje?

Při ošetření pronikají mikropaprsky frakčního CO2 laseru do střední vrstvy pokožky. Jejich působením se nastartuje zvýšená tvorba kolagenu a obnova kůže. Zároveň dojde k odstranění svrchní vrstvy pokožky, která se následně zcela zregeneruje. 

Jak bude vaše pleť vypadat po zahojení?

Cílem zákroku je jizvy a pigmentace maximálně zjemnit. Vaše pokožka bude po zahojení viditelně hladší a její barevný tón sjednocený. Laserový resurfacing se zároveň využívá pro omlazení pleti. Proto se po zákroku můžete těšit také na vyhlazení jemných linek a vrásek.

Jak dlouho po ošetření se můžete těšit na výsledek?

Proces regenerace pokožky je velmi individuální a může trvat až 3 měsíce. Teprve po uplynutí této doby můžeme posoudit, jak byl zákrok laserem účinný. Pokud jsou vaše jizvy velmi hluboké, pravděpodobně budete potřebovat ošetření vícekrát opakovat. 

Kolik stojí ošetření celého obličeje?

Laserové ošetření celého obličeje vás vyjde na 4 500 Kč. Při objednání během měsíce října 2019 za něj zaplatíte o 500 Kč méně.

Chci se objednat

ZJISTIT VÍCE O ZJEMNĚNÍ JIZEV PO AKNÉ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ