arrows

Zvýhodněný balíček pro léčbu akné v dospělosti

Za účinnou kombinaci ošetření zaplatíte o 22 % méně


Akné v dospělosti občas potrápí většinu žen i mužů. Jeho výskyt je spojen s hormonální nerovnováhou, která může nastat v jakémkoliv věku. Ať je vám kolik je, akné je vždy velmi nepříjemné. Zanícené pupínky jsou bolestivé, kazí vzhled a při nesprávné péči za sebou mohou zanechávat hluboké jizvy a různě zbarvené kožní pigmentace. 

Jak se ho ale zbavit? Pro účinný boj s akné je důležitý komplexní přístup. Základní léčba spočívá v podávání lokálních nebo systémových přípravků, které vám předepíše váš dermatolog ve své kožní ambulanci. Pro doplňkovou léčbu můžete zvolit některou z moderních léčebných metod nebo jejich kombinaci.


Nový balíček služeb pro boj s akné v dospělosti


Pro co nejlepší efekt jsme pro vás spojili 4 naše nejúčinnější metody. Uleví vám od zánětu, urychlí jeho hojení a působí jako prevence vzniku jizviček a barevných změn na kůži. Balíček obsahuje:
 
  • 1x Chemický peeling
  • 1x Laserový peeling s karbonovou maskou
  • 4x LED světelnou terapii
  • 2x Ložiskovou plazmaterapii

Za balíček zaplatíte jen 6.500 Kč, tedy o 22 % méně oproti ceně jednotlivých ošetření.

 

Přečtěte si více o akné v dospělosti a možnostech jeho léčby v rozhovoru s MUDr. Lenkou Kulmanovou. Nejrozšířenější mýty o akné, které zpomalují nebo znemožňují jeho léčbu, jsme pro vás odhalili v článku 7 nejčastějších mýtů o akné


Chci se objednat

ZJISTIT VÍCE O BALÍČKU OŠETŘENÍ PRO BOJ PROTI AKNÉ

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ