Bělení intimních partií je ošetření, při kterém s pomocí speciální peelingové pasty zesvětlujeme tmavé zbarvení v oblasti třísel, velkých stydkých pysků a konečníku. Zde bývá kůže přirozeně tmavší než na zbytku těla kvůli vysoké koncentraci melanocytů, buněk tvořících pigment. Když je ale tmavá příliš, bývá zdrojem nepříjemných pocitů a může ovlivňovat sebevědomí a prožitek při intimnostech s partnerem. Vybělení pokožky peelingem je rychlý a efektivní zákrok, který pomáhá tento problém vyřešit.

 

5 600 Kč

cena od

20 minut

délka ošetření

2

POČET OPAKOVÁNÍ


Jaký je průběh ošetření?

Před intimním bělením nejprve pokožku vyčistíme a dezinfikujeme. Následně na vybrané partie naneseme peeling s obsahem kyseliny trichloroctové a necháme jej 5 minut působit.
Poté naneseme druhou vrstvu. Za další 2 minuty oblast ošetříme krémem, který podporuje rychlou regeneraci tkání a zároveň pokožku projasňuje a sjednocuje její barevný tón. Stejný krém budete používat v rámci své osobní péče jednou denně po dobu 12 týdnů.

Je ošetření bolestivé?

Ošetření probíhá ambulantně a je zcela bezbolestné. Bezprostředně po něm může být pokožka začervenalá a můžete cítit jemné pálení. Tyto příznaky vymizí během pár hodin.

Kolik opakování potřebuji?

Pro optimální efekt je vhodné bělení 2x opakovat v rozmezí měsíce až dvou měsíců po dokončení kompletního oloupání.

Musím se předem nějak speciálně připravit?

Před ošetřením by intimní oblast neměla být čerstvě oholena, abychom předešli reakci z přecitlivělosti.

Co následuje po ošetření?

Přibližně za dva dny se začne kůže povrchově lehce olupovat. Tento proces obvykle trvá 14 dní až 3 týdny. Během této doby budete pokožku ošetřovat zesvětlujícím krémem. Vyhněte se sauně, bazénu a přímému slunci. O své intimní partie se jinak starejte běžným způsobem. Můžete je i holit, pokud není pokožka podrážděná. Nedoporučujeme laserovou epilaci.

Ochrana před slunečním zářením

Pro výsledek ošetření je důležité bělené partie chránit před přímým slunečním svitem – po celou dobu mezi prvním a druhým ošetřením a pak ještě 2–3 týdny do úplného ukončení olupování. Poté ošetřené partie chraňte opalovacím krémem s SPF 50+.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ