Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Poradna

"Bouličky v třísle"
Dobrý den, již zhruba cca 4 roky trpím na bouličky v třísle. Již 2 krát jsem byla na zákroku s abscesem v třísle. Po těchto zákrokách a i po bouličkách, které se stále vracejí, mám ošklivé jizvy. Dosud mi nikdo nedokázal říct, z čeho se mi to dělá a jaká je příčina mimo např. toho, že to mám ze stresu a nebo, že jsou to záněty a ať nosím jiné prádlo nebo necvičím atd. Až jsem narazila na Vás a vkládám ve Vás naději, že by jste mi mohli pomoci :) Určitě si budu chtít sjednat konzultaci, ale nejprve píši sem. Přeji hezký den

Dobrý den, většinu jizev je možné zjemnit, vždy ale záleží na jejich typu. Bohužel bez toho, abych vás viděla, vám takto na dálku nic více nemůžu poradit. Ráda se vám budu věnovat během osobní konzultace. Zde přikládám odkaz na náš článek o odstranění jizev, abyste si alespoň udělala představu o tom, jaké máme možnosti. Hezký den!

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ