Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Poradna

"Fibrom"
Dobrý den,
Již několik let mám v intimní oblasti jeden malý výrůstek, který se nemění ani nezvětšuje, až nyní mi lékař sdělil, že jde o fibrom, že o nic nejde, ale mohl by vadit při holení (vadí) a že můžu uvažovat o odstranění u vás. Jak mám nyní prosím postupovat a kolik je nutných návštěv než dojde k úplnému odstraneni laserem? Mám dvě malé děti a bydlíme 50km od vás. Děkuji moc za upřesnění.

Dobrý den, fibromky odstraňujeme frakčním laserem. Ošetření trvá jen chvilku a stačí jedno. Počítejte potom s dobou hojení zhruba jeden týden, než se odloupne stroupek. Tady najdete více podrobností k zákroku www.skincareliberec.cz/sluzby_gynekologie_odstraneni-kondylomat-a-koznich-vyrustku. Pokud byste se k nám ráda objednala, tak nejlepší způsob je rovnou k nám zavolat a domluvit si termín, který vám bude vyhovovat. Naše telefonní číslo je +420 732 522 227. Případně nám můžete napsat před objednací formulář www.skincareliberec.cz/kontakt_objednejte-se. Hezký zbytek dne, MUDr. Petra Mrázková

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ