Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Poradna

"HPV virus"
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na laserové ošetření kondylomat, které se u mě vyskytly po porodu. Jsou uplně mikroskopická, taková spíše krupička, která není viditelná, jen když přejedu po sliznici prstem tak jí cítím. Na Bulovce mi to stříkali dusíkem a pomazali podofilinem, bohužel bez efektu. Nejsou to jednotlivé výstupky(bradavic) ale mám to spíše plošně a je to tak droboučké že mě zajímá jak to ten laser rozpozná nebo jak ošetřujete takto malá kondylomata? Dá se to nějak zobrazit nějakou látkou či světlem aby byly vidět uplně všechny? Uvažuju o objednání k Vám, ale mám strach že když to mám ve formě skoro neviditelné krupičky že se to prakticky ani ošetřit nedá? Děkuji za odpověď, s pozdravem Kazdová

Dobrý den, i plošné léze se dají laserem ošetřit povrchově ve větším rozsahu. Při zákroku se odstraní povrchová poškozená sliznice. Abychom se mohly domluvit na konkrétním postupu, je vždy nutné vás vyšetřit. Ráda se vám budu věnovat. Hezký večer!

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ