Dostatečný příjem vitamínů a minerálů je jedním ze základních kamenů pro budování silné imunity, dočerpání energie nebo rychlejší regenerace organismu. Jejich vyvážený přísun je ale při dnešním rychlém životním stylu složité zajistit z každodenní stravy. Proto je velmi rozšířený jejich příjem ve formě potravinových doplňků. Ještě efektivnější je vitamínová terapie, při které se vysoké dávky vitamínů a minerálů aplikují prostřednictvím infuze.

1 600 Kč

cena / 1 APLIKACE

20–30 minut

délka ošetření

5

DOPORUČENÝ POČET APLIKACÍ

Proč jsou vitamínové infuze tak účinné?

Při přijímání vitamínů ve stravě nebo potravinových doplňcích narážíme na fyziologické limitace lidského organismu. Tělo je prostřednictvím trávicího traktu schopné přijmout a vstřebat pouze jejich omezené množství. Oproti tomu vitamínové infuze dodávají několikanásobně vyšší koncentrace účinných látek přímo do krevního oběhu. Jejich efekt na posílení obranyschopnosti, návrat energie a svěžesti je tak mnohem silnější a přichází rychleji.

S čím vším vám mohou pomoci?

Vitamínové infuze jsou ideální pro vyčerpané manažery, vrcholové sportovce, seniory a každého, kdo potřebuje zlepšit svou imunitu a zbavit se únavy.

  • Na podzim a na jaře pomáhají snížit riziko virových a bakteriálních onemocnění.
  • Urychlují regeneraci po sportovních výkonech, operačních zákrocích a úrazech.
  • Snižují dopady chronického stresu a celkového vyčerpání.

Kolik infuzí je součástí celé terapie?

Pokud infuzní terapii podstupujete v rámci prevence zdraví, ideální počet je 5 infuzí. Po prodělaném onemocnění, jako je například lymská borelióza, doporučujeme 10 infuzí. Rozestup mezi jednotlivými podáními je v obou případech obvykle 1 týden.

Jak dlouho trvá jedna aplikace?

Čas podání jedné infuze se pohybuje mezi 20–30 minutami.

Jak se na terapii připravit?

Na terapii se nemusíte nijak speciálně připravovat, jen je vhodné zvýšit pitný režim. Také z něj vyřaďte nápoje, které dehydratují organismus – tedy kávu, čaj a alkohol.

Na první konzultaci s lékařkou si můžete od svého praktického lékaře přinést výsledky krevních testů – ledvinové parametry.

 

 

CHCI SE OBJEDNAT CENÍK DAROVAT POUKAZ

CENÍK

CHCI SE OBJEDNAT

DAROVAT POUKAZ