arrows

Poradna

"Inkontinence a její řešení"
Dobrý den. Je mi 27 let. Jsem po dvou porodech a bylo mi potvrzene genetické onemocnění: hereditární spastická paraparéza. Od prvního porodu trpím problémem, kdy se mi chce často na wc. Bojim se i napít aby se mi nechtělo někde kde wc není k dispozici. Operačního zákroku se bojím, takže jsem se obrátila na vás, zda by mi váš laserový zákrok pomohl a kolik by na to bylo potřeba peněz. Děkuji moc za odpověď a přeji krásný večer a víkend.

Dobrý den, podle vašeho popisu se pravděpodobně jedná o urgentní inkontinenci,. Operační zákrok v tomto případě není vhodný. Laser by vám mohl pomoci – snižuje dráždivost močového měchýře. Do jaké míry vám ale nemohu říci, výsledek je vždy individuální. Zákrok u nás stojí 5 000 Kč a potřebujete podstoupit 2 ošetření v rozmezí 4–6 týdnů, aby se dostavil maximální efekt. Celkem vás tedy laserová léčba přijde na 10 000 Kč. Všechny detaily najdete zde na našich stránkách www.skincareliberec.cz/sluzby_gynekologie_lecba-stresove-inkontinence. Pokud byste o ošetření uvažovala, můžete se k nám nejprve objednat na konzultaci. Hezký den, MUDr. Petra Mrázková

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ