Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Poradna

"Kondylomata"
Dobrý den, mám velké podezření, že se mi udělala kondylomata uvnitř pochvy, už jsem je měla přibližně před rokem na povrchu. Byla jsem u svého gynekologa, ale ten mi poprvé řekl, že to je jen pozůstatek panenské blány, který zůstává po celý život, dostala jsem tobolky na zánět, podruhé mi pan doktor sdělil, že se jedná o zvětšené potní žlázy, ovšem čím dál tím více mě tyto výrůstky svědí, pálí, bolí mě břicho. Bylo by možné se u vás brzy objednat? Předem děkuji za Vaši odpověď! Barbora

Dobrý den, těžko se vyjádřím k nálezu, pokud vás osobně neprohlédnu. Ve většině případů výsev kondylomat není provázen svěděním a pálením. Může se samozřejmě objevit druhotná vaginální infekce, např. kvasinky, pro kterou je svědění a pálení typické. Kondylomata se také neprojevují bolestí břicha. Spíše se jedná o nějaký hlubší pánevní zánět. Určitě není problém, vás vyšetřit a prokonzultovat váš problém. Pokud se rozhodnete k nám objednat, budeme se snažit vyjít vám vstříc s brzkým termínem. Hezký večer!

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ