Pro krásu. Pro zdraví. Pro vás.
arrows

Poradna

"Kondylomata"
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na informace ohledně laserového odstranění kondylomat.
Mám nález několika drobných kondylomů nad ústím uretry a periuretrálně a pak velmi diskrétní nález v oblasti zadní komisury.
Můj lékař mi oznámil, že zákrok (odstranění kondylomat laserem v nemocnici) musí být proveden v plné anestzii. Tvrdí, že jakákoli lokální anestezie není možná a není v těchto místech účinná (například v případě anestetického krému) protože zákrok bude hodně bolestivý.
Na vašich stánkách, ale uvádíte naprostý opak. Z celkové anestezie mám strach a myslím si, že je to pro tělo zbytečná zátěž, hlavně pokud existují i jiné citlivější způsoby řešení.
Mohu se Vás zeptat na názor? Děkuji.


Dobrý den, i v těchto citlivých oblastech máme s účinností krému s lokálním anestetikem dobré zkušenosti. V případě nedostatečného účinku můžeme nabídnout plyn s analgetickým účinkem, který také funguje výborně. Ze zákroku nemusíte mít strach. Pokud se k nám objednáte, nejprve prodiskutujeme všechny možnosti. Krásný den, MUDr. Petra Mrázková

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ