arrows

Poradna

"Léčba inkontinence"
Dobrý den, před 2 tety jsem podstoupila operaci byla mi vložena páska na inkontinenci která mi hned další den nesedla a moč ze mě tekla samovolně. Hned druhý den se operace opakovala opět pod narkozou nyní mám znovu problem dobíhám na wc, když zakašlu mám také problém je to velice nepříjemné.Jsem ročník 1960 a ráda bych se tohoto problému aspon částečně zbavila. Prosím o info zda mi můžete na vaší klinice pomoci.

Dobrý den, podle vašeho popisu bude problém spíše v poruše intervence močového měchýře. Bohužel při této diagnóze nemá vaginální laser, který pro léčbu inkontinence využíváme, nemá dostatečně silný efekt. Je vhodný spíše pro lehčí a střední formu stresové inkontinence – tedy pomočování při zátěži jako je například zmíněné kýchnutí. Určitě by vám neuškodil, ale také nezaručil výsledek, se kterým byste byla spokojená. Hezký den, MUDr. Petra Mrázková Líbalová

K poskytování služeb, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Podrobné informace o zpracování cookies a podmínky zpracování osobních údajů. BERU NA VĚDOMÍ