Odtajnili jsme ceny za ošetření a výhodné balíčky

CO JE FOTONA 4D 

Laserový lifting Fotona 4D je unikátní a efektivní laserová terapie kombinující čtyři různé režimy ošetření v jednom zákroku. Působením dvou vzájemně se podporujících vlnových délek dochází ke stimulaci buněk ve všech vrstvách pokožky. To vede k celkovému přirozenému omlazení pleti, pozvednutí ochablých partií obličeje, zpevnění pokožky, omlazení očního okolí, vyhlazení jemných vrásek a srovnání nedokonalostí pleti.  

 

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ 

Ošetření je ambulantní, trvá 45-60 minut a je zcela neinvazivní a téměř bezbolestné. Zákrok provádí vyškolený lékař, nevyžaduje anestezii, nedochází při něm k porušení kůže, není potřeba do vás řezat ani aplikovat injekční techniky k omlazení pleti.   

Působením laseru o dvou vlnových délkách dochází k prohřívání sliznice a svalů vnitřní strany dutiny ústní a ke stimulaci všech vrstev pokožky obličeje zvnějšku. Konečnou fází ošetření je jemný laserový peeling. 

Bezprostředně po zákroku může být pokožka lehce zarudlá a oteklá. Tyto projevy jsou velmi mírné, není tedy problém se ihned po ošetření zařadit zpět do běžného života.  

První týden po ošetření doporučujeme vyhnout se návštěvám bazénů a saun, při pobytu na slunci je vhodné ošetřit pokožku obličeje krémy s vysokým SPF faktorem.  

Ošetření lze aplikovat celoročně. Není nutná žádná speciální příprava předem, vhodné je se před ošetřením odlíčit a 3 dny před výkonem zvýšit pitný režim. 

 

JAKÝ JE EFEKT OŠETŘENÍ 

Efekt ošetření je viditelný ihned po skončení zákroku, během dalších 30-60 dnů se postupně ještě stupňuje. Ve většině případů postačí jedno ošetření. Pro zvýšení efektu a u starších klientů doporučujeme dvě ošetření s odstupem 4-6 týdnů.  

Výsledný efekt ošetření závisí na typu pleti a individuální reakci na laserovou stimulaci.  

Dostatečně hydratovaná pleť obličeje reaguje na laserovou stimulaci lépe a efektivněji, proto doporučujeme zvýšit před procedurou pitný režim nebo kombinovat ošetření Fotona 4D s aplikací přípravku Skinbooster s odstupem 4-6 týdnů. 

 

PRO KOHO JE OŠETŘENÍ VHODNÉ 

Ošetření je určené pro ženy i muže, preventivně je vhodné již od 25. roku života.
Ošetření je možné provést i bez poslední fáze laserového peelingu, zejména v letních měsících, ve formě Fotona 3D.

 

CENÍK

Více o cenách naleznete v našem ceníku.